Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy fiú. Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiú. Azt mondta nem akar komoly kapcsolatot de mégis vár a sz. Xel mert úgy érzi félek egy kicsit még tőle, ha nem akar komolyat miért vár mégis?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 23:08
 1/10 RRR ***** válasza:

mert lehet ,addig mással szexel

és te vagy a "nasi"

2016. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem találkozik mással..egész nap beszélünk.feltünne ha mással találkozna
2016. máj. 2. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:

semmi baj, csak találkozgassatok, nem kell mindjárt lefeküdni!


ismerjétek meg jobban egymást...várjatok a szexszel 2-3hónapot.

2016. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Nálam is minden randi azzal kezdődött, hogy csak beszélgettünk. Nem tervvel meg céllal találkoztunk, csak jól éreztük magunkat együtt.


Az, hogy nem akar komoly kapcsolatot, annak több oka lehet.

Nem akarok találgatásokba esni, de lehet ok pl. suli, nemrégen befejezett fájdalmas kapcsolat, csalódás, munka, bármi...


Ez még nem azt jelenti, hogy mindenkivel lefekszik, aki szembe jön, hisz' úgy sem akar komolyat...


Lehet hogy bejössz neki és nem akarja elsietni. Az ismerkedésnek megvannak a maga szépségei. A türelem, várni a másikra, célozgatni, tabukat döntögetni, kiismerni a másik lényét. Ez felemelő érzés. Nem azt jelenti, hogy szerelmes is lesz, de jó érzés..


A pasik eléggé egyszerűek. Szeretnek hódítani, bennük van a vadászösztön, még ha a lányok próbálják felmenteni alóla őket, akkor is, de aki 2 szótól szétteszi a lábát, az nem számít "ínyenc falatnak", csak egynek a sok közül.

Én tisztelem az ilyen férfiakat és nőket!


nem kell mást tenned, mint húzni az időt. Csalogasd, de mégis tarts távolságot! Játsz! :)

2016. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általánosságban a lányok kapcsolat nélkül nem adják a bugyit, sőt még érzelmek nélkül sem.( Legalábbis ugye ezt írják/mondják egyesek, de persze van a másik véglet is). Most akkor az a fijúú honnan tudja te melyik véglet vagy? Ha annyira alá akarsz feküdni, adj neki egy két jelet és ügy megoldva.
2016. máj. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert egy lúzer. Ti naiv csajok meg az ilyeneket babusgatjátok és tőlük várjátok a csodát! A te bajod ha ilyenre fecséreled az időd! (addig nem is találsz normális pasit!)
2016. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahogy egy korábbi válaszoló már írta, azt én is hasonlóképpen látom:


Mert hülye.

2016. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elejen mondta h o latja hogy en komoly kapcsolatot keresek es erre o nincs felkeszulve még.aztan ugy voltam vele hogy rendben akkor ennyi volt.es nem irtam neki masnap(mert elotte minden nap reggeltol estig beszelhettunk) masnap este o ram irt.utana beszelgettunk es ra egy hetre mondta hogy talalkozzunk.talalkoztunk es nagyon jol ereztuk magunkat..persze en elegge zavarban voltam de fel is oldodtam a vegere.6orat beszelgettunk..oda bujt hozzam.megfogta a kezem...szoval egyatalan nem ugy viselkedett mint amit egy hettel azelott mondott.es a vegen megcsokolt...en is gondoltam arra h lehet tenyleg az ismerkedesi reszt szeretne elhuzni ami egyebkent nem baj.sot..csak az a fura nekem hogy 2hettel elotte viszont azt mondta h nincs kész még kapcsolatra
2016. máj. 3. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, ebből már kezd egy komolyabb személyiségkép kirajzolódni belőle.


Ő egy hülye.

2016. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úristen mennyire egyszerűek vagytok...


Lehülyézitek, mert ítélkeztek. Sok dolog állhat a háttérben.

Az emberek véleménye gyorsan változik. Várd meg mi sül ki belőle, de ne siettesd...

2016. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!