Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok hogy reagalnatok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy reagalnatok ha munkahelyen leszolitana egy random pasi es megkerdezne a neveteket es randizni hivna?

Figyelt kérdés
Kort is:)

2018. dec. 13. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Ha jóképű vagy: mosolyognak, elpirulnak és igent mondnak.

Ha nem vagy jóképű: jobb esetben udvariasan elutasítanak, rosszabb esetben feljelentenek a HR-esnél zaklatásért...

2018. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól nézel ki, akkor igent mondanék, ellenkező esetben tolakodásnak venném és elküldenélek a francba. 25N
2018. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Hívnám az őrséget, hogy valami tirpák bejutott a regisztráción.


Nálunk intelligens emberek dolgoznak, nem a gyárban vagyunk a szalag mellett.

2018. dec. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolso,egy sima bevasarlokozpontrol beszelek ott szerettem volna leszolitani,te jo isten,a kommandosokat is legyszi hivd ram 😑
2018. dec. 13. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem mondanám meg a nevem az tuti. Meg szoktam mondani hogy nem szeretnek ismerkedni (mivel nem akarok kapcsolatot nekem nem kell egy férfi a nyakamba ) . Randira amugy sem mennek el idegenel.

N24

2018. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Az első le van pontozva, a második meg fel. A különbség: a hozzászóló neme.
2018. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 hat ez nagyon racionális

Ha jóképű akkor tetszene a közeledés

Ha nem az eseted akkor az már tolakodás.. hol van ebben a logika ?

Férfi aki oda megy hozzad honnan találja ki azt hogy neked mondjuk ő nem az ested vagy számodra csúnya?

Tolakodas az ha nem hagy békén azután sem hogy te elmondod nem szeretnél semmit. De külső alapján irni hogy valaki tolakodó az vicc.

2018. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha az én munkahelyemen történne, udvariasan visszautasítanám, ha tovább próbálkozik ezután, beszélnék a HR-rel. Ismeretlenül nem randiznék kollégával.


Írtad hogy bevásárlóközpontban akarod leszólítani. Ez elég... hm. Ha eladó a lány, karácsonyi pörgés van, kínos lehet neki hogy feltartod a sort. Meg egyébként is ő nem tud onnan "elmenekülni".

Hostesseknél ugyanez, bár ott azért kötetlenebb kicsit mint mondjuk egy H&M-es eladó aki előtt kígyózik a sor.


Ha nagyon ragaszkodsz a dologhoz akkor inkább a számát kérdd el, ne randira hívd egyből. Nem tud rólad semmit a lány, lehet baltás gyilkos vagy, 99%-a a lányoknak így nemet mond.

2018. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt hasonló. A fiú is a környéken dolgozott, és minden nap bejött, próbált beszélgetni, hozott csokit, meg bókolt, de nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Aztán valahogy megtudta a nevemet (gondolom, megkérdezett valakit) és bejelölt face-en. Beszélgettünk, meg kétszer randiztunk, de nem lett belőle semmi.
2018. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!