Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért büszke sok pasi arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büszke sok pasi arra, hogy első randin megfektetett egy nőt?

Figyelt kérdés

Én komolyan szégyellném magam, ha ez történne. Hisz ez csak annyit jelent, hogy egy sekélyes lény vagyok, aki összeszedett egy szintén sekélyes, erkölcstelen lotyót, akinek tulajdonképp mindegy, kivel bújik ágyba.

Van egyáltalán olyan pasi, aki ezt szintén szégyennek érzi? Vagy ez minden pasinak diadal?


2018. dec. 15. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38%
Ezek csak ösztönök, amiket kiélsz, nem értem, hogy mi benne a baj.
2018. dec. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Rockarc ***** válasza:
0%

Van az a kor, amikor ez meg buszkeseg targya, de az ember azert csak kino belole.


Kesobb az elso randis sex az csak annyit jelent, hogy nagyobb tempoban haladtok a megismeres teren. Azert a testiseg nem ugyanaz kesobb, mint tinidzser korban.


Szerintem semmivel sem rosszabb a 5-8-10. randis sex-nel. En nem itelkeztem sose emiatt, nem is ertem felnott embereket miert kell ez alapjan cimkezgetni? Bunt kovetnek el, vagy micsoda? Erkolcsrendeszeti eljarasra szorulnak? Ne vicceljunk mar. A 21. szazadban elunk, megha paran nem is vettek eszre.


42F

2018. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!