Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most randinak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most randinak számít valamennyire?

Figyelt kérdés

Moziba mentünk, mert mindketten régóta meg akartuk nézni ugyanazt a filmet, de vagy társaságunk nem akadt hozzá, vagy idő nem volt rá. Így találtunk "egymásra". Aztán ő (a férfi) elhívott vacsizni, és felajánlotta, hogy hadd ő fizesse az én részem is.

Végül elkísért egy darabig hazafelé, de puszi nem volt.


2018. dec. 15. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha semmi se volt de fizetett akkor eléggé béta. Nem volt randi. Amúgy miért fogadtad el? Nem illett volna.
2018. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rockarc ***** válasza:
75%

Az volt, megha a veget el is benazta. Valszeg csak bedobta az "elhivhatlak egy vacsorara dumat", ahogy a nagyoktol latta. Szerintem fog meg keresni, ertekeld az igyekezetet, boven a komfortzonajan kivul kozlekedik mar a srac. Ha batoritod, akkor meg akar a tuzbe is besetal erted. Ugy gondolom neked is bejott, kulonben mar el se mentel volna vele, szoval segits neki, ha felve lepked feled, akar te is lephetsz egy nagyot elore. Sok sikert!


42F

2018. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen. De az attól is függ, hogy te mit szeretnél. Mivel nem volt randinak mondva, szerintem ezért nem közeledett. De ha neked bejön, kezdeményezz újabb talit kettesben.
2018. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem őt bátorítani, meg a tudtára adni, hogy én is érdeklődöm iránta (anélkül, hogy ezt így az arcába mondanám és ezzel letámadnám). Csak egy kicsit bizonytalan vagyok néha, hogy esetleg én értem félre a közeledését, vagy azt, amit úgy értelmezek, mint közeledés. Rámenős sem szeretnék lenni.
2018. dec. 17. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
elmész egy fickóval moziba, utána vacsorázni hív, hazakísér félig...mit gondolsz, mit akar? dominózni?
2018. dec. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!