Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel egy suliban járok. Nagyon bejön és azon töröm a fejem hogy hogyan szólitsam meg. Miről beszéljek majd vele?

Figyelt kérdés
Még soha nem beszéltem vele,de azt hiszem hogy észre vette hogy figyelem egy ideje de semmit sem reagál rá.Mit tehetnék?
2008. nov. 6. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát sztem ha nem reagál rá,nem jössz be neki,és akkor meg ne teperj,mert ciki ha úgy nyomul a csaj a pasira,h a pasinak be sem jön..:S

sztem...

2008. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólítsd meg mert lehet hogy bejösz a pasinak csak félénk.Szeretjük a kezdeményező csajokat.Amúgy nincs mit vesztened sok szerencsét.
2008. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Indíts vmi kis poénnal vagy frappáns mondattal, hogy kicsit zavarba hozd. Vagy ejtsd le a könyveid a folyosón, mikor szembe jön veled. Ha segít összeszedni akkor már el is kezdődött a beszélgetés és még az is kiderül h milyen segítőkész.
2008. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Feltételezem van neted.

Vedd fel msn-re.Ott sokat beszélgettek,majd a suliba már köszöngettek egymásnak,és beszéltgettek :D

2008. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hi! Kérdezd meg mi a kedvenc zenéje és tudj meg róla miél többet!!!!!=)
2008. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat nem rossz otlet felvenni msn're de honnan tudjam meg mi az msn cime mert nem 1 osztalyba jarunk es az o osztalyabol sem ismerek meg senkit...hogyan tudhatnam meg...alljak ele es kerjem el?:s
2008. nov. 8. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Iwiw. De az msn nagyon személytelen és nem pasizásra van, hanem h este elkérd a leckét(szerintem). Előben a reakcióiból azt is leszűrheted, hogy tetszel-e neki. Ha zavarba van, akkor valószínű, hogy bejössz neki. Ha párszor már beszéltetek suliban, utána felveheted msnre, sőt már ő fog felvenni téged.
2008. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!