Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A Párom.hu-n találtam meg a páromat. :)
2018. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tinder. Valós személyek, valós akarattal.
2018. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az élet
2018. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt a gyakori! :)
2018. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a tinder nagyon nem jött be, mindenki csak dugni akart, pedig nem is nézek ki olyan jól...

A love.hun találkoztam az exemmel, illetve a jelenlegi párommal is.

2018. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nőként kb. bármelyik, férfiként -- ha nem vagy szuper jóképű -- egyik sem.
2018. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gyakori, ja lol
2018. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 n0k0m válasza:
Azt tapasztalom, hogy az elmúlt 1-2 évben a klasszikus társkeresők teljesen kihaltak a randiappok miatt. Budapestről még találsz pár embert, de már megyeszékhelyeken sincs forgalom. Parom, randivonal stb. -vel már nem küszködnék a helyedben, de ha mégis, akkor mindenképpen többre kell regisztrálni, ha nem akarsz évekig tengődni (vagyis más úton-módon nem keresel aktívan).
2018. dec. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a Randivonalat használom régóta, hozott is már néhány hosszabb kapcsolatot (ffi 60)....a régóta az konkrétan: kb. 10 éve. Hogy csak hosszabbak és nem "végleges" volt egyik kapcsolatom sem, az már nem a társkereső oldalon múlott, hanem mindig kettőnkön (a hölggyel) (meg talán esetenként a környezeten.....személy(ek)).

Egyébként mi az a "randiapp"...ha olyan jó, lehet, hogy érdekelne...

2018. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vok. Az utóbbi fél évben az "Elittárs"-ra is előfizettem. Szerintem drága, és keveset lehet benne megtudni induláskor egymásról..vagyis, alig valamit. És, csak fél évre lehetett előfizetni, kb 20 ezer Ft volt...és, hogy mitől elit?????? (hacsak az árától nem?)(szerintem)
2018. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!