Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ajánlják ezt a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ajánlják ezt a pasik elsö randin?

Figyelt kérdés

Nem titkolom , hogy van egy gyerekem, aki 11 eves kislány , es ilyen ajanlatot kapok, hogy elsö talalkara hozzam öt is , hogy menjunk el a lanyom kedvenc ettermebe , valasszon ö helyet stb

Egy vadidegen ember , akit eletembe nem láttam , nem is tudom , ha egyaltalan baratok lehetunk stb , es maris ugrassam bele a lanyom

Megmondtam , hogy a lanyommal senki pasi nem fog talalkozni , csak ha eskuvöre kerul a dolog

Minek belemártani a gyereket ?

Szerintetek ez kedves gesztus hogy ilyet ajánl vagy pedofilgyanús?

Engem nagyon duhit es meg is szakitottam a kapcsolatot

Hogy kepzeli az ilyen , h megjelenek az elsö talalkan a lanyommal , hogy vigyen minket a bácsi vendeglöbe?

A masik volt baratom is , folyton közös programokat akart a lanyommal , hogy menjunk egyutt vasarolni stb , ki akart volna épiteni egy kapcsolatot a lanyommal , ajandekozni akarta stb

Pedig mondtam hogy a gyereket hagyja , eleg ha nekunk van kapcsolatunk

Neki rosszulesett mert a lanyom nem reagalt ra pozitivan , es nem ertem miert fajt ez ; hogyha amúgy sem voltak komoly szandekai

Ki erti ezt meg ?



2018. dec. 25. 14:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2%

Elég fura. Én biztos nem vonnám bele a gyerekemet a kapcsolatomba egy jóideig az biztos. Nektek kell jól kijönni egymással egy kapcsolatba, ami amúgy is elég nehéz.

Nah azért kíváncsi lennék ha fiad volna, arra nem lennének ilyen kíváncsiak. Szóval gyanús az egész, nem is kicsit.

2018. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%
Persze, és minden férfi pedofil, akivel ismerkedsz. Akkor veled van baj, ha ilyeneket választasz....
2018. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

gondolom, a válaszolók többségének nincs gyereke.


nekem viszont van, és megértem a kérdezőt.


nekem is fura lenne, és nem vonnám bele a gyereket az ismerkedésbe.

2018. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

Az ismerkedésbe nem is feltétlenül kell. De ez az esküvő eg vicc. Majd pont az térdel be elé egy gyűrűvel, akit látatlanban elkönyvelnek pedofilnak :D. Lányok, szedjétek kicsit össze magatokat. Most komolyan. Ennyi bizalommal van olyan hülye, akivel el lehet jutni házasságig?!

32/f

2018. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
H így senki nem vesz el! 😂
2018. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy 11 évest könnyebb lenyűgözni, mint egy felnőttet. Ha neked nem jön be a pasi, azt akarja, hogy a gyerek majd nyávogjon, hogy "de a Józsi bácsi olyan jófej, vett nyalókát".
2018. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy gondoltad az esküvő dolgot? Hogy lagzi után te jobbra a pasi meg balra? :D
2018. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező szerintem Te pont ne keress párt.

Hidd el a pasi sem akar a lányoddal randizni...Ez a persze de jó lenne ,ha ő is jönne stb..duma...arról próbál meggyőzni h nem zavarja h anya vagy már illetve egyből kap egy gyereket is...Ilyenkor a normális nő tapintatossan közli ,h szerinte a gyereket rá ér bevonni a dologba majd ha komolyabbra fordulnak a dolgok és akár elmeséli a nézőpontját stb..és egy remek beszélgetés lehet belöle.És mindenki boldog.

Az is lehet csak szarkaztikussak voltak...ki tudja...Sürőgssen próbálj meg változtatni a beteg nézeteiden ...vagy ne keres párt és tarcsd meg magadnak a hülyeséged,nem kell tovább mérgezni a társadalmat.

2018. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Nagyon sok pedofil pasi keres kisgyermekes elvált anyukát. Vigyázni kell velük.
2018. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jó benyomást akarnak kelteni, lásd, hogy nem zavarja, hogy gyereked van.
2018. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!