Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Használja még valaki a tindert?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használja még valaki a tindert?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam rá, és már kiosztottam kb 1000000 likeot, mégsem matcheltem senkivel. Nem vagyok túl ronda, igaz egy adonisz se, de azért na.. Ennyire kihalt lenne az alkalmazás? Másnak sikerült ott már randit lebeszélnie? 18/F
2018. dec. 25. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem 18 éveseknek van kitalálva
2018. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30 felett rendszeresen randiznak onnan ismerőseim.

Talán meg kell érni és kiégett, szexorientált, elkeseredett felnőtté kell válni majd akkor sikerül :D

2018. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért, tele van 18 évesekkel, ráadásul annyi a korhatár rajta.
2018. dec. 25. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd válaszoltál magadnak:

"Használja még valaki a tindert?"

"tele van 18 évesekkel"

...

2018. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha nem nézel ki olyan jól akkor annyit tudsz javítani, hogy normális képeket töltesz fel és írsz egy nagyon jó biot.

Én se vagyok éppen egy adonisz de a biom miatt írnak rám a lányok.

19/F


Ja és az nem jó taktika ha mindenkit jobbra húzol mert akkor a tinder algiritmus azt hiszi, hogy vmi bot vagy és kevesebbet mutat nőknek.

2018. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!