Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok jó dolog a pasinál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok jó dolog a pasinál a kockás has?

Figyelt kérdés

Az umaradt a tóbbi időszakban a sok meló/tanulás miatt annyira lefogytam és lerobbantan, hogy nekiálltam edzőtermezni és rendszeresen sportolni és észrevettem hogy a problémás időszak után csak egy nagyon minimális zsír maradt a hasamon és ebből kifolyólag karnyujtasnyira került a kockás has létrehozása.

Barátnő jelenleg nincs, de arra gondoltam, hogy életemben először kockás hassal indulok neki egy esetleges kapcsolatnak :D.

Kíváncsi lennék mit szólna egy hölgyemény ha meglátja - már feltételezve hoyg eljutunk addig, hogy látja a hasamat.:)

Félreértés ne essék, a minőségi érzelmi életet nem a kockás hason keresztül kívánom megteremteni, de alapvetően nem túnt rossz ötletnek.

Viszont jópár csajtól hallottam már hogy "ő bizony szívesebben alszik párnán mint radiátoron és nem kér a kockás hasból.


Mi a véleményetek?



2018. dec. 26. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem szeretem a kockás hasat, és a sörhasat sem, arany középút, mint mindenben.
2018. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

“ő bizony szívesebben alszik párnán mint radiátoron”


Ez a dagadt emberek himnusza férfiszemszögből, aminek a párja a “csak kutyák játsszanak csontokkal”? Persze, mindenki a dagadékokat szereti. Hát hogyne.

Kockás hassal nagyobb sikered lehet, de nem mindenkit ez érdekel. Például én barátomnak nincs kockahasa, de nemis zavar(viszont nincs túlsúlya sem, azt már nem fogadnám el).

2018. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy jó 😀hülye kérdés . Nem szeretem a pocakos , lőttyedt, apu testű, dagadt férfiakat. Szeretem ha egy férfi vékony , izmos

N24

2018. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ilyen az arany középút ? :D Nincs bajuk vele kérdező, míg nem esel túlzásokba.

32/f

2018. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
elvárom
2018. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kockás hasa legyen , de ha látszó túlsúly van az illetően akkor kuka.
2018. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem tetszik a kockás has, de a 30 kg túlsúly sem.
2018. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lehet a kockás has, jól néz ki az izmos test, amíg nincsen felpumpálva.

Ha neked jó érzés lenne, akkor hajrá.

2018. dec. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

szívesebben alszik párnán mint radiátoron és nem kér a kockás hasból.


Ez nagyobb vicc, mint a "csak a kutyák játszanak csontokkal" :D

Mind a két dumát egy "párnatestű" ember találta ki.

2018. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem pedig az nagyon szexi, de az én barátomnak sincs, szóval ahogy a többiek is mondták, egy komoly kapcsolathoz nem elvárás, hogy a másik minden szempontból tökéletesen nézzen ki, és hagyja le a világ top 10 szupermodelljét. Szexkapcsolatnál viszonyt elég nagy előny lehet, de látom, nem azt keresel.
2018. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!