Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok jó dolog a pasinál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok jó dolog a pasinál a kockás has?

Figyelt kérdés

Az umaradt a tóbbi időszakban a sok meló/tanulás miatt annyira lefogytam és lerobbantan, hogy nekiálltam edzőtermezni és rendszeresen sportolni és észrevettem hogy a problémás időszak után csak egy nagyon minimális zsír maradt a hasamon és ebből kifolyólag karnyujtasnyira került a kockás has létrehozása.

Barátnő jelenleg nincs, de arra gondoltam, hogy életemben először kockás hassal indulok neki egy esetleges kapcsolatnak :D.

Kíváncsi lennék mit szólna egy hölgyemény ha meglátja - már feltételezve hoyg eljutunk addig, hogy látja a hasamat.:)

Félreértés ne essék, a minőségi érzelmi életet nem a kockás hason keresztül kívánom megteremteni, de alapvetően nem túnt rossz ötletnek.

Viszont jópár csajtól hallottam már hogy "ő bizony szívesebben alszik párnán mint radiátoron és nem kér a kockás hasból.


Mi a véleményetek?



2018. dec. 26. 10:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen kevesen szeretik direkt a hájas hasat.
2018. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Elvarom. Rajtam is latszanak az izomcsoportok a rendszeres sport miatt.

N/36

2018. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván támogatom az ötletet, de nem szempont, és nagyon nehéz is elérni a szépen kidolgozott testet. Nekem elég ha rendszeresen sportol valamit és jól érzi magát, velem.
2018. dec. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%

Nyilvan jo, de nem kell tulzasba esni.

Az arc sokkal fontosabb nekem pl.

2018. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%

Én leszek a lepontozott kivétel aki kapja majd a savazást...

Nem szeretem a kockás hasat. :) Sőt, a vékony férfiakat sem részesítem előnyben.


Én szeretném hozzátenni, hogy én sem vagyok vékony, rajtam is van mit fogni, magas is vagyok mellé. Volt már vékony barátom, fele annyira sem éreztem jól magam vele, mint a jelenlegi párommal, akinek van pocakja, de igen távol áll az apatesttől. Magas, izmos is, pocakja is van, kellően egyben van.


Szerintem igaz a mondás, hogy mindenki olyan testalkatú férfit talál maga mellé, ami hozzá a legközelebb áll és ezzel nincsen semmi gond. Boldogság és harmónia legyen, a többin lehet dolgozni, ha szeretnénk. :)

2018. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mindentől függetlenül azért nem hinném hogy volt már pasi a világon akit azért dobott ki a barátnőja mert kockás a hasa....
2018. dec. 26. 12:40
 17/18 anonim válasza:
0%

Nem.

A kockás gyúró csávók csak csirkemellet ehetnek paradicsommal.

2018. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kockás has nem elég. Te magad is írod, hogy mivel fogytál, kvázi eltűnt a zsír. Tehát nem sportolsz, ami azt jelenti, hogy gizda a lábad, a karod, a hátad...stb. Én a sportos férfiakat szeretem, valószínűleg ezért is ha "szimplán" kocka hasat látok meg négy db pálcika végtagot, elfog a röhögőgörcs. Sportolj! Úgy az igazi.
2018. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!