Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén! Kövér nőként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Kövér nőként van értelme olyan férfival randizni, akinek modell szépségű exe volt?

Figyelt kérdés
Ma este találkoznánk, nem is mondanám randinak, mert neten ismerkedtünk meg tegnap, és csak felajánlotta hogy fussunk össze egy sétára beszélgetni. Azt sem tudom kapcsolatot keres e, vagy csak szívesen beszélget új emberekkel. Tudja hogy nézek ki, képeket látott amúgy. Eddig is láttam hogy kicsit gyanúsan jópasi hozzám képest, de azért örültem a meghívásnak, gondoltam elmegyek mit veszíthetek. De aztán facebookon pörgetve megláttam hogy kivel volt együtt, és most szakítottak nemrég, ettől teljesen elment a kedvem a talákozótól. Nos a helyzet, én 30 körüli vagyok (a férfi is), alacsony, 90 kg. A volt barátnője 21 éves, tökéletes testű, szép arcú, tele a profilja bikinis pózolós képekkel. Szóval már kételkedek benne hogy erre áldozzam e az estémet, mert valószínűleg átverés, el sem jön, vagy valami egyéb módon csak szivatni szeretne. A jobbik eset hogy azért beszélgetünk egy jót barátilag, de ehhez annyira nincs hangulatom, hiszen alapvetően párt keresnék.
2018. dec. 28. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Nincs értelme. Keress kövér férfit!
2018. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nincs mit veszíteni! Menj el!
2018. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Nincs értelme. Aki meg éppen most szakított, az nem fog azonnal új kapcsolatba belemenni, hacsak nem kapcsolatfüggő az illető.

Esetleg egy búfelejtő szexre vagy baráti beszélgetésre jó lehetsz.


Fogyj le, a saját egészséged érdekében is.

2018. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Bármi meglehet! Ezt nem tudjuk eldönteni!
2018. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Az elképzelhetetlen, hogy a pasinak épp elege van a nárcisztikus modellekből, és most kíváncsi rá, milyen lehet más típusú nőkkel randizni?
2018. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Van, nekünk férfiaknak nem a külső a legfontosabb szempont párválasztáskor. Ha személyiségre bejössz neki, külsőre is szépnek fog látni. Azt persze nem tudjuk, mi a célja a találkozóval, nem biztos, hogy randi.
2018. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Én nem mennék el, nem a bikinis modell miatt, hanem, mert nem tudnám magam meggyőzni, hogy nemcsak megfektetni akar, mert épp én jöttem vele szemben (ez csak az én véleményem.)

De ha kíváncsi vagy, a te döntésed, lehet belőle akármi.

2018. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

"Fussunk össze egy sétára beszélgetni" ezt írod. Vagyis nem ígér fűt fát, nem is vár el semmit amit teljesítened kell. Akkor mit veszíthetsz? Csak egy beszélgetést kért, gondolom ő is úgy van vele, hogy meglátjátok mi lesz belőle ha lesz. Ez egy beszélgetést megér, nem? És nem tudod milyen volt a modell exe. Lehet tényleg soha többet nem kéne neki modell szépség. Ha látott képeken akkor nagyjából tudja kivel akar találkozni és ennek ellenére akarja a találkát.

Szerintem nyugodtan menj el. Ha normálisan és okosan kezeled a dolgokat akkor bárhogy végződik -ha lesz több belőle, ha nem - semmi bajod nem lehet belőle. Legfeljebb megismersz egy új embert.

2018. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Egy próbát megér. Lehet neki nem a külső a legfontosabb. Lehet hogy az exe egy látszatkapcsolat volt, vele akart menősködni, de rájött hogy nem ez való neki.

De lehet csak ki akar valami újat próbálni. Lehet valóban nem érdekli annyira a külső, de az is lehet hogy titkon mindig is a telteket szerette, és most enged a vágyainak. Hogy csak szexet akar vagy többet is, azt nem tudhatjuk. Lehet ő se tudja még.


Szóval nem tudhatjuk, de szerintem egy próbát megér. Csak ne éld magad bele semmibe, vedd csak egy laza beszélgetésnek egy jó pasival. És ezt nemcsak azért mondom mert nem vagy modell alkat (vannak amúgy plus size modellek), hanem mert első alkalommal senki nem tudhat semmit, főleg nem egy olyannal aki nemrég szakított.

2018. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
18%
ha lefogynal, nem kellene ilyesmin tepelodnod.
2018. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!