Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén! Kövér nőként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Kövér nőként van értelme olyan férfival randizni, akinek modell szépségű exe volt?

Figyelt kérdés
Ma este találkoznánk, nem is mondanám randinak, mert neten ismerkedtünk meg tegnap, és csak felajánlotta hogy fussunk össze egy sétára beszélgetni. Azt sem tudom kapcsolatot keres e, vagy csak szívesen beszélget új emberekkel. Tudja hogy nézek ki, képeket látott amúgy. Eddig is láttam hogy kicsit gyanúsan jópasi hozzám képest, de azért örültem a meghívásnak, gondoltam elmegyek mit veszíthetek. De aztán facebookon pörgetve megláttam hogy kivel volt együtt, és most szakítottak nemrég, ettől teljesen elment a kedvem a talákozótól. Nos a helyzet, én 30 körüli vagyok (a férfi is), alacsony, 90 kg. A volt barátnője 21 éves, tökéletes testű, szép arcú, tele a profilja bikinis pózolós képekkel. Szóval már kételkedek benne hogy erre áldozzam e az estémet, mert valószínűleg átverés, el sem jön, vagy valami egyéb módon csak szivatni szeretne. A jobbik eset hogy azért beszélgetünk egy jót barátilag, de ehhez annyira nincs hangulatom, hiszen alapvetően párt keresnék.
2018. dec. 28. 17:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%

telt molett nőként mindig is túl jó képű pasijaim voltak :D

valahogy mindig a jó pasik találtak meg

magas vékony sportos testtel


szal van aki ezt szereti holott ö "szebb"

2018. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kellene ilyen mű instaceleb, lehet hogy neki is mar elege volt a nyervákolásból, nem véletlen hogy a barátnőm nem egy modell tipus, de nem kövér, túlsúly se nagyon van rajta, max minimális. Neked sem artana lefogynod, mar ha zavar hogy kövér vagy, mert mindig komplexusaid lesznek. Ha találkozok is vele, a parkapcsolatosdi nem javallott.
2018. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén. Kövér nőként van értelme lefogyni.

32/f

2018. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

32/f:


"lefogyni? nemar, az faraszto. inkabb elmegyek a kormoshoz/pillashoz, ott nem izzadok le."

2018. dec. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
Mi haszna lenne a szívásból? 'alapvetően párt keresnék' Alfát. Sokan vagytok így. Egyes vélemények szerint ők szexelnek a szabad nők 80%-val. A nők többsége alfa-özvegyük.
2018. dec. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%
'telt molett nőként mindig is túl jó képű pasijaim voltak :D valahogy mindig a jó pasik találtak meg' Egy - két könnyű numerára. És most van egy ilyen férjed vagy csak szép emlékeid és magas elvárásaid?
2018. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmentél? Mi volt?
2018. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2019. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne mi volt.Sose tudunk később meg semmit.
2019. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Én azt mondom: Exe nem véletlenül az exe. Próbáld meg mindenképpen! Maximum nem jön össze a dolog.
2020. jún. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!