Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-26 éves fiúk! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-26 éves fiúk! Milyen tulajdonságokkal (külső és belső) kell rendelkeznie egy lánynak ahhoz, hogy randizni hívjátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Választ adok. 20f. Nos kezdjük lista. Egyrészt. Legyen kedves, aranyos, nem tesz bántó sértő dolgokat. Nem flegma, nem üvölt, nem pakolja magát tele sminkel mint egy zombi. Legyen nő akit lehet szeretni mert a belső számít igazán külső csak utoljára . Lehessen számítani rá ugyanez fordítva is és akkor és lehessen nevetni is együtt sztorikon . Ennyi. Ez csak egy ember válasza volt , van 7 milliárd a földön kitudja ki mit szeret a nőkben.
2018. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Women are property ***** válasza:
Nekem tetsző kinézet és szimpatikus személyiség.
2018. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Hasznosabb lenne kérdező leírnod te milyen vagy, majd rákérdezni a korosztálynál, randiznának-e ilyen lánnyal. :)

32/f

2018. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

Külső:

Számomra legyen vonzó a teste és az arca, de szerintem senki sem jön össze olyannal, akire fel sem izgulna...

Részletekbe felesleges belemenni, minden hajszínű, szemszínű, alacsony, magas, kicsi mellű, nagyobb mellű nő közt van csinos, és kevésbé csinos. Mondjuk nagy általánosságban inkább a soványabbak tetszenek.

Egyéb külsőségek: Nem a tulajdonom, természetesen nem én fogom neki megszabni, hogy mit vegyen meg a h&m-ben, de ha nagyon az én ízlésem ellen van, akkor nekem is jogom van hozzá szerintem, hogy ne vegyem komolyan. Nekem a mű dolgokat túlzásba vivő nők, akik nem jönnek be: hegyes műköröm, szétszolizott bőr, rengeteg smink stb.

Belső:

Utálom a primitív nőket, akiknek minden 2. szavuk a g_ci, vihognak, mint egy retardált és kiesik a kapanyél a szájukból. Nem kell atomfizikus, de legyen egy alap intelligenciája. Nem kell szende szűz kislány sem, viszont nálam a prostitúció kizáró ok, még ha "csak" sugar daddy" kapcsolat is volt, és ha az intimitását nem tudja ízléses keretek közt tartani, hanem egy nimfomániás életét éli, és szinte mindenki elé betérdel, aki szépen kéri.

Legyen kedves, flegma, másokat lenéző, magát felsőbbrendűnek tartó nő inkább kerüljön :D

2018. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Küllemre mindegy, csak valami fogjon meg benne, ez lehet mosoly, tekintet, mimika, megjelenés, stílus, akármi. Annyi, hogy ne legyen elhízott, ápolatlan, igénytelen magára és a környezetére.


A belső már összetettebb:

Alap, hogy legyen kedves, becsületes, szeretetreméltó, hűséges, szorgalmas, házias, szenvedélyes, érzelmes, humoros, kíváncsi/érdeklődő természet, őszinte. Add hozzá az #1-es cuccait is ehhez. De írhatok 200 jelzőt, nem ettől ember az ember, hanem attól, hogy az egész hogy van összegyúrva. 30F

2018. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Baromság az összes amit írnak

Randizni tudod hogy hívnak lányokat? Kinézet alapján és viselkedés alapján.

Ha jól nézel ki, nem úgy beszélsz mint egy autószerelő (hangsúly, választékosság) minden esélyed megvan az elhívásra.

Baráti társaságból pedig úgyis 2-3 alkalom után kiderül hogy elhívnak-e randizni, ha meg nem magadat adod úgyis kiderül.

2018. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Kieg:

A többit amit írtak ilyen hogy kedves, gondoskodó meg nem tudom úgyis ezek lesznek... ezek úgyis az összejövésre vonatkoznak, pár randi előtt úgyse derül ki...

2018. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy mi az ideális. A mai fiúk már senkit sem hívnak randizni. Ha az utcán előttük sétálna egy Palvin Barbi szerű szépség, tökéletes testtel+személyiséggel megáldva és minden jelet megadna arra amivel kifejezi a vonzódását az adott férfi iránt. Tudod mit csinálnának a mai huszonéves "férfiak" ránéznének és utána tovább sétálnának.

Kérdező, amennyiben lány vagy, én azt mondom ideje tököt növesztened, mert ma már lányok futnak a fiúk után,persze ha igényed van társra.

A világ nyugati részén és Japánban a lányok hódítanak nem fordítva.

Sajna ez van, tisztelet a kivételnek.

2018. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

"Baromság az összes amit írnak


Randizni tudod hogy hívnak lányokat? Kinézet alapján és viselkedés alapján."


Sztem a többség ugyan ezt írta.. xddd

2018. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, de úgyis az volt hogy kedves, aranyos, gondoskodó mint ahogy írtam:)


Amikor meg elhívod úgyis csak annyit figyelsz hogy: Neked szép legyen, illetve normális. Nem fog senki olyanokat figyelgetni hogy aranyos stb, mert nincs akkora rutinjuk hogy ilyenre figyeljenek.

2018. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!