Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít a külső?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a külső? Adtatok már olyan személynek esélyt aki külsőleg nem tetszett de viszont a belső értékei annál jobban?

Figyelt kérdés
24 éves lany vagyok és kb 1 hónapja beszelgetek egy sraccal , nagyon jól kijovunk es szeretünk is együtt lenni viszont a külseje nem az én esetem .. semennyire .alapbol rengeteget sportolok és a “parommal “ is fontos lenne, hogy ő is különben zavarna a dolog ..a stilusunk is különböző..sokszor gondolkodok,hogyha esélyt adnék neki akkor mennyire zavarnanak ezek a dolgok . Nektek volt olyan ,hogy valakit megismertetek ,kimondottan nem volt a ti esetetek és mégis adtatok esélyt és nagy szerelem lett belőle ?
2018. jún. 11. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi a baj a külsejével?
2018. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen párom és a jelenlegi is ilyen.

Hidd el, néha megéri megismerni az embert a külső mögött, mert olyan értékre találhatsz, amit nem is gondolnál.

2018. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Egyszer adtam, és akkor tanultam meg, hogy a külső megfog, a belső megtart. És igazából nem tudatosan, de tokre atcsesztem csóri csajszit.
2018. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is most kicsit ilyen helyzetben vagyok. A srác, akivel randizok, kissé túlsúlyos, mármint a felsőteste, de arcra nagyon tetszik, meg jól is öltözködik. Alapjában véve soha nem randiztam túlsúlyos pasikkal, mert taszít a dolog, de benne valami mégis úgy megfogott, meg azok a nagy barna szemei..és még úgy is, hogy külföldi és nem az anyanyelvünkön beszélünk egymással, nagyon megvan az összhang. Szóval ha azért annyira nem taszít külsőre, akkor adhatsz neki esélyt, ki tudja :) Na meg ha a túlsúy zavar, azt le is adhatja.
2018. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem volt ilyen. Próbáltam, de nem tetszett hiába akartam. Amiatt meg nem tudtam rá férfiként, párként tekinteni.


Olyan viszont volt, hogy nem értettem miért tetszik mert külsőre nem volt egy Casanova. De elég volt egyetlen pillantás és olvadtam mint fagyi a 40 fokban. Iszonyatos kémia volt köztünk.


Ezt neked kell eldönteni, te érzed mennyire tudnád elfogadni a külsejét, mennyire érzed romantikusnak a vele töltött időt.

2018. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rendszeres az ilyen. Aki igazán tetszik az általában nem az én világom. Túl világi, túlságosan a külsőségeknek él, esetleg nincs meg még a magához való esze sem és sorolhatnám. Sokkal egyszerűbb a külsőségek terén alább adni, mint a belső terén. Ráadásul hosszútávon kifizetődőbb is.
2018. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akinél odáig megy, hogy kérdést ír ki róla, szerintem ne pazarolja vele az idejét... És ezt mindenféle rosszindulat nélkül mondom, mert azt zavarni fogja.
2018. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak olyan pasival voltam, aki külsőre nem jött be. Ennek az lett a vége, hogy megundorodtam a pasiktól és a szextől (talán kicsit a későbbi viselkedésük is közrejátszhatott ebben). Nagyon sokb időbe telt, hogy ez kicsit változzon. De a kérdés az, hogy miért nem jön be. Ha csak alapból nem az eseted egy próbát megérhet, hátha rájössz, hogy más "eseteid" is vannak. De a kémiára figyelj, mert egy jó beszélgetés bekavarhat. (Legalábbis nálam sikerült)
2018. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én összejöttem olyan pasival, aki nem volt az esetem elsőre, de belsőre bejött.

Mostanra ő álmaim férfija külsőre is :D Tervezgetjük az esküvőt, 4 éve együtt. :)

2018. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) akkor ezek szerint majdnem minden esetben pozitívan alakultak a dolgok . A srác egyébként az öltözködési stílusa miatt illetve vékonyabb típus .elkezdett miattam edzeni De az öltözködését nem tudom és nem is akarom megszolni. Azért írtam ki mert nem akarok hülye és felszínes döntést hozni viszont az sem akarom H én azért menjek bele egy kapcsolatba mert reménykedem hogy nem fog esetleg zavarni a külső . Ezért is kerdeztem meg ,hogy valakinek volt e hasonló :)
2018. jún. 11. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!