Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak elutasításként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak elutasításként egy kopasz, dohányos férfinak? Se így, se úgy nem tetszik, se dohány nélkül, se hajjal.

Figyelt kérdés
Nem mondhatom azt, hogy: szeretem, ha simogathatom a barátom haját, illetve zavar a cigi, ezért nem tudok veled többet elképzelni. Ezt így direktbe nem mondhatom. Mit javasoltok? Nem egy 20 éves nebáncsvirágról van szó, 33F. A hajáról nem tehet, a cigiről leszokni nem egyszerű. Volt nagyképű barátom, másokat lenéző is, káromkodós is, ellenőrző, velük nem volt gond, megmondtam az okot, legfeljebb utána hallgattam őket, mindent előszedtek, csak hogy megbántsanak, túl léptem ezeken az okokon.

2018. dec. 30. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Már miért ne mondhatnád?

Én eleve nem jövök össze dohányossal. És ha kell, őszintén a szemébe is mondom, hogy bocsi, de ez nálam kizáró tényező.

Nem kell ezen mit agyalni. Őszinteség a legegyszerűbb.

2018. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Szóval ha jól értjük amiatt nem jössz össze vele mert kopasz? Illetve azért mert dohányzik?


Akkor mond azt, hogy nem szeretnél most kapcsolatot, vagy azt, hogy van valaki akivel találkozgatsz.

Az, hogy kopasz, arról nem tehet. A dohányzásról már igen. Az nálam is majdhogynem kizáró ok. Bár le lehet szokni róla, csak nem egyszerű.

2018. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

A kopaszságán valóban nem illik élcelődni, viszont a cigit említheted neki.

Csak te már a köv. lépésre gondolsz, és azt hiszed, akkor benyögi, hogy leszokik amíg együtt vagytok.


Úgyhogy nyugodtan mehet általánosba és igazban..., nem vagy az esetem...

2018. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3#, ha leszokna sem szeretnék vele összejönni, mert nincs haja, a kettő együtt jár. De, mint írtam, se cigi nélkül, se hajjal nem tetszik, más a mentalitásunk, én nyugodtabb, lassabb vagyok, tehát ő nincs képben.


2# nem akarom hülyíteni, ezt semmi esetre sem, inkább vállalom újra a kockázatot, hogy beolvas.


1#, veled értek egyet, fontos az őszinteség, ha nem is mindig, de most igen. Nekem is rossz volt, amikor normálisan, de megmondták, hogy mi a helyzet, de beletörődtem.

2018. dec. 30. 21:24
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

És ha tele lenne dohánnyal? :D

32/f

2018. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"Bocsi, de nem."


ENnyi bőven elég.

2018. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

2-es vagyok lepontozva, hogy miért azt nem tudom.


Az biztos, hogy az őszinteség fő erény, viszont...

Azt mondtad, hogy végeredményben nem tetszik a srác.


Szóval akkor vázolom a szituációt, amit adtak neked (1-es válaszoló adta, hogy az őszinteség fontos, és dohányossal nem jönne össze).


-Szia! Gondolkoztam, de ne haragudj, de nem szeretnék összejönni olyannal aki dohányzik.


-Helló.

-Oh tényleg?

-A kedvedért szívesen leszoknék róla, ha adsz egy esélyt az ismerkedésnek.


Ilyenkor mit csinálsz? Megmondod, hogy igazából a kopaszok sem tetszenek?


Legyél őszinte, de te egyáltalán nem akarsz összejönni vele. Mond meg, hogy nincs meg az összhang, és nem szeretnél semmi többet vele. Ne a dohányzással zárd ki a másikat a körből..

2018. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem Kojak lenne az illető?
2018. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell részletekbe menően indokolni. Nem vagy az esetem, ne haragudj. Nincs meg a kémia. Mindkét mondat igaz, és nem bántottál meg senkit.
2018. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5# dohánnyal sem

6# ez nem indok.

2018. dec. 30. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!