Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok férfi van, aki azt hiszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi van, aki azt hiszi, hogy ha egy nő randizik valakivel (akárcsak egyszer is), az automatikusan azt jelenti, hogy le is fekszik az illetővel?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 10:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
Legtöbb első randi így végződik.
2018. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
1%

Sok nő van, aki akár hónapokon át viteti magát moziba, vacsorázni, programokra, azt gondolva, hogy lefeküdni sosem kell majd a férfivel? (2 hónap randizás után jön a csak barátok, nincs szikra, képben van az ex, stb)



Mert a férfiak pont az ilyen csalódások miatt állnak rá arra, hogy gyorsan derüljön ki lesz e folytatás, az én időm ne rabolják negyed évig, miközben tudja, hogy csak arra kellek, hogy ne unatkozzon

2018. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%

Első randin minden költséget megosztok a csajjal.Ha megdurrantom utána lehet beszélni folytatásról.nehogy már ebben a világban, mikor a facebookra is bugyis képeket raknak fel, több alkalommal elvigyem kajálni, azt ne legyen meg szivattyúzás sem?

Megy a levesbe ezután mindig.

2018. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

gyakran azt jelenti. Nem mindig, de gyakran.


#2 nagyon nagy igazságot írtál, ez így van. Én is egyre több csalódás után egyre kevésbé vagyok türelmes a randizgatásban.

2018. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Fordítva.

A bugyidba akar jutni, a randi csak "díszlet kellék" hozzá.

Aki komoly kapcsolatot keres, az nem fog az első randin az ágyba vinni.

2018. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogok első randin le feküdni senkivel hiába nem tetszik ez a kis férfi egonak

Azért nem alázom meg magam hogy egy teljesen idegennel első randin le fekszem . Nekem ehhez azért kicsivel több idő kell ,bizalom

Programok meg amit ez idő alatt csinálunk mindeki fizeti a saját részét így korrekt igy nem tudnak hisztizni a ferfiak hogy jajj kihasználtak anyagilag

Lehet pár randi után se lesz szikra akkor miért is kene le fekudnom a férfival csak azért hogy ő tudjon üríteni egy üres edény legyek és nekem ne legyen jó?

Azért mert valaki randizik valakivel nem feltétlenül kötelező már egyből a szex

Fordítva is igaz hogy ha a férfi jön rá hogy nem akar velem szexelni mert nincs szikra nem erőltetem magam rá és nem hisztikezek jobbra balra

N24

2018. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Van, akivel elég, ha kedves vagy, és azt hiszi, valami alakul.
2018. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
A válaszok többsége egyben válasz arra is, hogy az ilyen kisstílű g...cik miatt van az, hogy a külföldi férfiakkal szívesebben kezdenek a magyar nők (is).
2018. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

#3 milyen “rendes “ vagy te elvarod a szivattyúzást a nőtől mert neked alanyi jogon jár ez mert fizettel egy retkes vacsorát. Cserébe te is viszonzod a kis szivattyuzast vagy csak a nőtől várod el

Ezért kell fizetni a randikon mindinek a saját részét hogy a kis egista ferfiak ne érezzék úgy hogy mivel fizettek a vacsorát a nők tartoznak neki annyival hogy le szivattyúzzak a férfit . Miért nem prostihoz mesz? Szívesen le szivattyuz téged pénzért

2018. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%

Multinál dolgozom.


A külföldi kollégák mind arról számolnak be, hogy a magyar lányok ritka gyorsan, már az első randin szét teszik, és milyen jó nekünk magyar férfiaknak.


Valahogy a külföldieknél nem kell 15 randi, és : hónap ismerkedés, hogy lefeküdjenek a nők velük, biztos a kisstílűseg miatt van.


A legviccesebb, hogy a srácok 90%-a fél éves rotációra jön, beköltözik a csajhoz, kajára-szállásra nem költ, pedig a cég fizeti neki, aztán fél év múlva adieu, de legalább ők nem kisstílűek 😀

2018. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!