Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vékony férfi után mackós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony férfi után mackós?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 évig együtt voltam egy fiúval, aki vékony volt. Nem izmos, simán csont és bőr. Ő volt az egyetlen barátom. Nehéz újra randizni, pedig már eltelt pár év. Most találtam valakit, akit helyesnek tartok. Látásból ismertük egymást, de úgy alakult, hogy most már interneten beszélgetünk. Látásból ismertem, tehát észre vettem. Nem is kifejezetten helyes, de valami megfogott benne. (Bár mások szerint helyes). De csúnya srác, az biztos. Na most. Ő mackós. Van mit fogni rajta, nem úgy kövér, hanem mackósan. És nem tudom eldönteni, hogy zavar-e. Mert kedvelem, arcra is helyesnek találom. Csak olyan fura, nekem szokatlan. Illetve félek attól, hogy nem fogok hozzá vonzódni más területen.

Mi a véleményetek? Járt már valaki hasonló cipőben?



2018. dec. 31. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg és megtudod, most mit kell ezen agyalni?
2018. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aranyközépút nincsen, bogaram?
2018. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!