Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen Nőknek jön be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen Nőknek jön be egy kopaszodó 30-40 év közötti vékony, magas férfi?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Az alacsony, dús hajú, 30-40 év közötti telt hölgyeknek.

..... jajj ......

2016. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1


Röhögni fogsz, de tényleg indokolatlanuk sok a kérdező által említett férfitípus az általad írt nőtípussal. De hogy miért? Azt nem tudom.


És sűrűhajú, effektíve kövér (bár magas is vagyok így inkább tohonya, mint simán csak kövér) figuraként nem is fogom megtudtni, bár ha a sima logika működn akkor nekem meg majd a gizda, ritkább hajú magas nőkkel kellene(?) Hááááát...

2016. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jönnek be sem alacsony, sem telt hölgyek,sem pedigaz idősebbek. Úgyhogy ez mind pont Bukta
2016. okt. 31. 23:16
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
A kopaszodó,korosodó férfiak senkinek sem jönnek be.
2016. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem. Ha olyan a személyisége.
2016. nov. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen? Te milyen Vagy?
2016. nov. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!