Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normalis dolog az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis dolog az hogy egy pasi egyetlen talalka utan megkéri akezem?

Figyelt kérdés

Azelött beszeltem vele egyhétig neten, es sok mindent megtudtam róla rengeteget beszelt

Utana kitalalta , hogy szerelmesbelém , es felesegulkert

Azóta nonstop irogat es kerdi ha akarok e vele elni

Massal fordult elö ilyen?

Mi ez?



2019. jan. 1. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Persze, normális. Menj hozzá!
2019. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz az ironikus valaszt
2019. jan. 1. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Bentlakásos bejárónőt szeretne.
2019. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem normális, menekülj ameddig van rá lehetőséged, mert a végén kapsz a nyakadba egy olyan nem kívánatos személyt aki évekig zaklatni fog.
2019. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Az a furcsa, hogy ez egyáltalán kérdésként merül fel benned.
2019. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1%

Oszinten ? Lehet h normalis.

De ha megkerdezted, akkor valszeg nalatok nem.

Mi egy honapja ismertuk mar egymast az elso randi elott. Azonnal tudtuk, h teljesen zsak a foltjakent vagyunk. A masodik randin mar nalunk aludt. Ejjel setalgattunk, es szoba jott a dolog. Jo, nem rendes lanykeres volt, de ugy beszeltunk a dologrol, h hazasodni fogunk majd, ilyesmi, hogy az mindkettonknek olyan termeszetes es magatol ertetodo volt.

Pedig nem akartam sose hazasodni, meg egy 3 eves kapcsolatomban sem elotte. O pedig alapbol csak olyan novel jott volna mindig is ossze, akivel mar az elejen nagyon nagy az osszhang, stb.

Tehat ha nem egy orulz holdkoros alakkal ismerkedsz, lehet h tok oszinten gondolta.

Mi mar fel eve hazasok vagyunk, es 6 eve egyutt.

2019. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez a ún. love bombing, nézz utána. Ennek nem lesz jó vége, ajánlatos kerülni az illetőt és letiltani minden fronton.
2019. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Az oké, hogy felgyorsult a világ, de ennyire azért nem :D Ez nekem birtokló viszonyra utal, és arra tippelek, hogy meglehetősen jó anyagi körülmények között él a fazon. Ők szoktak így "lerohanni" nőket házassági ajánlatokkal :D
2019. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Hozzam egyszer egy elso randira ugy akar jonni a pasi h mar oda is cuccol :-D

Hat villamgyorsan leepitettem a csavot.


Szoval nem mondanam h normmalis jelenseg lenne ...

2019. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ö úgy akarja hogy en cuccoljak hozza
2019. jan. 2. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!