Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a férfiaknak kell fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a férfiaknak kell fizetni a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Már számtalan társkereső oldalról volt szó, és én is néztem már párat. De mindegyiknél fizetni kell, hogy bármire is lehessen használni. Azt látom, hogy kb 20x annyi férfi van, mint nő.

Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy ezek is csak a férfiaktól várnak pénzt, és a nők ingyen ismerkedhetnek, vagy hogy működik ez?


2019. jan. 4. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, nekem is fizetni kellett volna a plusz szolgáltatásokért. Cska olyanok találtam meg folyton, hogy inkább letöröltem magam.
2019. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagyok, az elittárson és a miitten voltam fent, nekem is fizetni kellett érte.
2019. jan. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Elméletben nőknek is fizetni kell, gyakorlatban viszont a férfiaknak, hiszen az az elvárt, hogya férfi keresi a nőt, és ő kezdeményez. Válaszolni viszont általában ingyenes, így a nők nem szorulnak rá a fizetésre.


Az üzemeltetők által csinált kamuprofilok, és botok, animátorok is a férfiak lehúzására építenek, hisz többen vannak, és kevesebb a választási lehetőségük.

2019. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy kell mindenkinek fizetni.
2019. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tinderen nem kell fizetni. Bőven elég/sok like, és szabad kommunikáció a matcheltekkel

Kell ennél jobb?


Bár sikere itt sincs senkinek, szóval én még mindig azon vagyok, hogy élőben érdemesebb

2019. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3-ast jól lepontozták. Lehet, hogy teljesen igaza van?


Annak aki válaszol, is fizetnie kell, hogy válaszolni tudjon?


Illetve, ha meg akarom tudni valaki kilétét, akkor is fizetni kell mindkettőnknek? Vagy akkor is csak a kezdeményező fizet?

2019. jan. 4. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívecske, nekem nőként már a regisztrációnál fizetni kellett....utána már annyi üzenetre válaszolsz amennyire akarsz.

Lehet hogy van olyan oldal hogy csak az extrákért kell fizetni de ott is van egy limit pl egy nap csak 3 üzire válaszolhatsz stb.

2019. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!