Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet az alkalmi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet az alkalmi kapcsolat ha én 20 éves vagyok a férfi pedig 53?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén, ennek mi értelme van? Kapcsolatfüggő és apakomplexusos vagy?

Miért nem keresel egy korosztályodbeli srácot?


Kérdésre a válasz: Nem!

2019. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Az alkalmi miért ne működhetne?

32/f

2019. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Tudod, hogy ez mi is, akkor működhet. 45-55 éves korom között több hasonló volt 1-3 évesek, ahol a nő 19-25 év között volt. Azzal tisztába kell lenni, hogy ez csak is ideiglenes, még mind két félnek jó.
2019. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha van gusztusod, akkor alkalmi kapcsolatnak működhet.
2019. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha szereted a ráncos öreg faxt, akkor hajrá. Sok pénze van a papának?
2019. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Alkalmi? Hát, ha nektek jó, akkor igen. Én több, mint 10 évvel idősebb vagyok nálad, független, fitt, tele energiával, mégsem vonz az a férfikorosztály, de ha a te fiatal testednek jó egy öregedő férfi, a te dolgod. Legalább engem addig is békén hagynak. :-)
2019. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Akkor már kérj érte pénzt is, ha van egy kis eszed.
2019. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát persze, mindenki jól jár. Te kapod a pízt, ő kapja a pi... izé...ehöm szóval téged.
2019. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Alkalmi?Szinte bármely korosztállyal működhet,de velü különösképp.


Ùgy vagyok vele,mint itt valaki,legalább békén hagynak addig is,eggyel kevesebb,aki azt hiszi erre vágyom.

2019. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Működhet persze, ez csak kettőtökön múlik, nem az itt válaszolókon. De azt azért elárulod, hogy miért egy ennyi idős emberrel jössz össze? Tényleg érdekel. Mi vonz egy apukád korabeli férfihoz szexuálisan?
2019. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!