Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan néz ki nálatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan néz ki nálatok a sokadik randi?

Figyelt kérdés

Ez az első párkapcsolatom és már túl vagyunk az első két randin. Viszont nehezen tudom elképzelni, hogy hogyan kéne kinéznie egy normális, sokadik randinak (mondjuk egy hónap múlva). Normális alatt azt értem hogy amikor nincs semmi extra program csak találkozunk.


Kérlek írjátok le, hogy nálatok hogyan néz ki? Esetleg ha van olyan amin a saját randijaitokon javítanátok akkor mi lenne az?


A segítségért előre is köszi!



2019. jan. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálam kortól függ. Hány évesek vagytok? Sokadik randin nincs program még?
2019. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Az emberek abbahagyják a randizást, helyekre járogatást amikor összejönnek. A leggyakoribb program a szex.


Ha azt randinak nevezzük, amikor közös program van és elmentek valahova, azok egy átlagos (friss, max páréves, nem húszéves) kapcsolatban havi 1-2 alkalommal vannak.


Az emberek meglepően hamar beleszoknak a dolgokba és utána már nem törik magukat, hogy kreatív programokat találjanak ki.

2019. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam randizni, csak ismerkedni. Erre eleinte jó egy semleges hely, elmenni inni valamit, beszélgetni főleg, utána valamikor lehet közös aktívabb program, korizni, játszani valamit, kirándulni, utána valami, ami esetleg nem csak rólatok szól, buliba menni együtt, vagy bemutatni egymást a barátoknak, ha közelebb kerültök egymáshoz, akkor a semleges hely egymás lakására vált, a beszélgetések mellett több lesz az érintés, aztán valahogy a szexen át eljuttok oda, hogy társak vagytok és együtt terveztek. Az érdeklődésből szimpátia, a szimpátiából vonzalom, a vonzalomból szerelem, abból meg kötődés.


Ez a papírforma, amit mindenki úgy tart vagy sem, ahogy jólesik. Nincsenek szabályok. Volt, akivel ez így ment, volt, akivel meg a randi végén berúgtuk a hálószoba ajtaját és nem lett az sem rosszabb kapcsolat, mint a lassabban felmelegedő.


Nem javítanék semmin, mert sosem kezdtem el randizgatni ugyanazzal az emberrel nulláról. Minden emberrel máshogy alakultak a dolgok, úgy, ahogy jólesett.:) Ha bizalmatlan típus vagy és rossz emberismerő, jobb lassan haladni. Ha nem baj, hogy nem lesz feltétlen kapcsolat, de élvezed addig is, ami történik, rúgd fel az egészet és csináld, ami jólesik. És soha ne számíts semmire, mint ami van. :) Elvárásaid lehetnek, de azok inkább szolgáljanak arra, hogy eldöntsd, milyen feltételekkel maradsz és mikor döntesz úgy, hogy neked ilyen áron nem kell. De sosem arra, hogy rosszul érezd magad, mert mást terveztél el fejben és ő mégsem úgy döntött.

2019. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Talalkoztok, elmentek valamerre/szobára. Ennyi. Nem a hely a lényeg, hanem, hogy együtt legyetek.
2019. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túrázás, kalandpark, wellness fürdő, pizzéria, színház, előadás, bringázás, séta, kávézó, utazás, filmezés, társasozás, főzés, közös fürdés, ilyesmik is lehetnek randik. Nem kell mindig pörögni.
2019. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Engem igazából az riaszt meg hogy nem vagyok nagyon a szavak embere/trécselős típus így egy "csak beszélgetős" találka már nekem kihívás. Hála istennek a barátnőm elég beszédes és sokat szoktam kérdezgetni, de akkor sem tudom hogy így nem fog e belémunni. Vagy szerintetek hogyan lehet ebben fejlődni?


20/F

2019. jan. 13. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában nem frustráló beszélgetni a megfelelő emberrel. Én sem beszélek sokat, nem szeretek beszélni, főleg nem magamról. De ha érdekes a téma és az ember, azért hozzászólok és a többi jön magától.


Nem kell a szavak emberének lenni ahhoz, hogy tudj beszélgetni, de sokéves tapasztalat, az a kapcsolat, amiben nem tudtok kényelmesen dumálni bármiről, ami eszetekbe jut, nem ér semmit. (És igen, a randijaimon nem javítanék, de azon, hogy kivel próbálom meg, mindenképp.) Ha neked az kényelmesebb oldd a feszültséget akár azzal, hogy elmentek valahova iszogatni (alkoholosat), biliárdozni esetleg, vannak ilyen társasjátékos helyek is, ahol vannak ilyen ismerkedősebb játékok is. Múltkor játszottunk mi is baráti körben valami ilyennel, elég sok dolgot meg lehet osztani az alatt is egymással.

2019. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!