Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vissza lehet még fordítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet még fordítani az eseményeket, hogy újra kedveljen?

Figyelt kérdés

A srác aki régebben flörtölt velem (én sajnos nem mertem elég jelet mutatni felé)most azt látom hogy más lány felé kacsintgat.Nekem nagyon tetszik és szeretnék tőle többet.Viszont attól félek,végleg elszúrtam a félénkségemmel és már nem érdeklem őt soha többé.Jó lenne ha nem látna unalmasnak és újra én tetszenék neki.Van értelme küzdeni?Hagyjam a fenébe vagy mosolyogjak,legyek a közelébe,stb?Tartok tőle már ezzel sem fogok elérni semmit,én ebbe belehalok...

Jó ötlet lenne levélben (e-mail)megkérdezni hogy tetszem-e neki,szeretne-e többet és mi a véleménye kettőnkről?Nem akarom hogy cédának nézzen és még jobban elutasítson.Érzem,tennem kell valamit,hogy visszaszerezzem az érdeklődését,kérlek segítsetek néhány tippel!!!


2010. jún. 29. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Jézusom ilyet e-mailben meg ne kérdezz. MSN-en hogy van e kedve találkozni, te lépj, és ha van akkor nyert ügy, ott megkérdezed mi a szitu, elmondja akkor fain. Tudod merre hány óra, így szarul érzed magad mert nem tod mi hogyan. Interneten nem lehet ilyen dolgokat lebonyolítani.
2010. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy e-mailben akard lerendezni ezt az egészet, ott az MSN, megkérdezed, hogy ráérne-e, majd négyszemközt tisztázzátok a dolgokat. -legtisztább, legegyszerűbb. Egy kalappal. =D
2010. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az msn címét nem tudom,iwiwen ismerősöm,ezért gondoltam a levélre.Majd megpróbálom,csak félek hogy könnyűvérűnek fog nézni mindenki,mert ugye a fiú elég pletykás,a falu meg kicsi...köszi a választ.
2010. jún. 29. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!