Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy 4 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 4 évvel idősebb nő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tapasztalt rókától tanácsot kérni, vagy olyan 30 éves nőtől akinek egy 26 éves férfi próbál udvarolni kisebb nagyobb sikerrel. 6 hónapja láttam meg előszőr, egyből éreztem hogy ő az igazi, bár flegma voltam vele, kb 3 hónapja beszélünk. 4 napja egész nap telefonon oltogat, illetve amikor találkozunk akkor azt mondja, hogy miert nem viszem el randizni, igazából nem tudom hova vigyem, ebben szeretném a segítségeteket kérni, illetne hogyan tudnám meghódítani?


26F



2019. jan. 15. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha még azt sem tudod, hogy hova vidd randira, akkor hagyd. Elevenen falna föl a kapcsolatban, ha összejönnétek.
2019. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jézusom. A hüvelybe azért betalálnál? Vidd el klímát szerelni az Északi-sarkra.
2019. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el kávézni vagy moziba. Legalábbis én értékelnem. 27/N
2019. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rockarc ***** válasza:
52%

A leirasod alapjan barhova elmenne veled. Itt mar nem hoditani kell, ezen a szakaszon a no a mar elegansan tullepett. Kezdd el osszeszedni a golyoidat, mert o eleg gyors utemben kozelit hozzad, es lathatoan most kezdesz ketsegbe esni, ami nem tul ferfias, plane nem hodito. :)

Ahogy valaki korabban megjegyezte, szet fog szedni teged, nem vagytok egy sulycsoportban.


42F

2019. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hívod randizni mert nem tudod hogy hova vigyed? Gáz. Nekem egy 5 évvel idősebb nő tetszik mit nem adnék ha ő mondana nekem ilyet hogy miért nem viszem el randizni. Neked már nyert ügyed van. Meghódítani úgy néz ki hogy már nem kell.
2019. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért 4 év nem olyan sok,hogy ebből ekkora ügyet csinálj,de tényleg.Jó persze,mindenki máshogy gondolkodik,de nem 40 éves,ugyan azt értékelni fogja,mint a veled egykorù.36N
2019. jan. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*már ha a normálisabb típus.Ha meg nem,akkor teljesen mindegy.
2019. jan. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tél van, menjetek korcsolyázni. Forralt borozni. Kávézni.

4 év nem sok. A nő vevő rád. Nyert ügyed van.

2019. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hívd el randira, még mielőtt megteszi más helyetted! Aztán b...hatod hogy nem léptél időben!
2019. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vidd el kutyát sétáltatni, ha nagy állatbarát :D

Viccen kívül, bárhová, ami a tetszésének megfelel. Beszéld meg vele, nagyjából biztosan ismereg már miket szeret.

A körkülönbségtől ne riadj meg, ha eddig nem volt elutasító az jót jelent. +- év nem nagy korkülönbség.Sokkal nagyobbal is működhet.

2019. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!