Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég összejöttem egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég összejöttem egy 20 évvel idősebb pasival. (én25, ő43) Nemtudom jó döntés-e folytatni, illetve jobban belemerülni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Erre nincs jó válasz. Menj a magad feje után.


A nyilvánvalót meg te is tudod, hogy ez nem a szokásos dolog. Nem olyan, mint egy korodbelivel.

2018. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Apukáddal biztos nagyon jól ki fog jönni ez a férfi.

Apukáddal milyen is a viszonyod?

De azért téged se az eszedért fognak szeretni, ha még itt kérdezed, hogy jó döntés-e folytatni ezt vagy se. Szerinted, te nagyon okos kislány?

10 év múlva, mikor te 35 leszel, akkor szívesen csókolnál egy 53 éves férfit? Tőle akarsz majd gyereket is?

Te tudod.

2018. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Csak te tudod eldönteni, hogy neked mi éri meg.

Ha 1-2 hónapra tervezel vele, akkor vágj bele, ha neked ez tetszik.

Azt biztos te is tudod, hogy erre a hatalmas korkülönbségre sosem fogtok tudni tartósan közös életet vagy családot tervezni.

Ahogy telik az idő egyre inkább érezni fogod, hogy túl nagy köztetek a korkülönbség.

Egy kisebb pénzösszegben mernék rá fogadni, hogy ebből te nem fogsz jól kijönni. Ha együtt is maradnátok, 10 év múlva garantáltan bánni fogod, hogy elpazaroltad a fiatalságod egy "vénemberre".

2018. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Az egyik barátnőm és a párja is pont így vannak, ő 25 a párja meg 43. Bár szerintem kicsit nagy a korkülönbség, de ők viszont jól megvannak és jó példa arra, hogy a nagy korkülönbség ellenére is működhet egy kapcsolat.
2018. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is erre gondoltam, csak egy kis időt gondoltam vele maradni, max 1 hónap, csak hogy megtudjam milyen egy idősebb, tapasztaltabb pasival.
2018. nov. 3. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagy belé szerelmes, nem szereted igazán, ez látszik.

Így semmiképpen se kezdj vele el egy életet!

Bánni fogod X év múlva, és egy idős embert magára hagyni nem szép dolog...

2018. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is így mentem bele egy kapcsolatba, és nagyon megszívtam vele.

Kiderült, hogy nemcsak hazug, képmutató, hanem bántja a nőket is.

Erről ennyit.

Én inkább lebeszélnélek erről.

2018. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dagadtférfi35 ***** válasza:
Wanda, ma délutàn màr erről beszéltünk a skàlànàl.Neked egy 35 össze pasi kell😋
2018. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

En is csak nehany kellemes hetre terveztem egy idosebb ferfival, aztan amikor eljott a bucsu ideje mindkettonknek nagyon fajt. Nem igy terveztuk, sot tudatosan terveztuk meg felszines kalandnak, hiszen "ennek ugysincs ertelme", aztan megis egymasba szerettunk. Azt hiszed tudod magad iranyitani, de ha rendszeresen jokat beszelgettek es jokat szexeltek nem tudsz nem kotodni a masikhoz. Aztan itt jon kepbe h ki mekkora aldozatra hajlando a szerelemert, mert egy ilyen kapcsolatban mindket felnek nagyon sokat kell alkalmazkodni. Ez sokszor kenyelmetlen, sot nehez, mindkettonek boven tartogat kockazatot is, de van az a szerelem, amiert meg ez is megeri.

Ez is egy lehetseges kimenetel a sok kozul.

2018. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

Ha már most kételyeid léptek fel, akkor végképp nem.


Mondjuk ilyen laza kapcsolat oké, ha jó karban van.

2018. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!