Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány mindig mikor van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mindig mikor van egy kis problémája, gondja, vagy valami miatt rosszabbul érzi magát, mindig téged keres fel, és neked mondja el, az hogyan érint téged? Jól esik hogy te vagy az az ember, vagy úgy érzed kihasznál?

Figyelt kérdés
Vagy labilisnak, panaszkodónak gondolod?
2019. jan. 16. 05:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mielőtt információ hiányában félrebeszéltek, kérdezhetnétek!


Én vagyok a nő. A páromnak mondanám és bármiféle jellegű témát.

2019. jan. 16. 12:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Az ég áldjon meg, az elején ha írtad volna, hogy kapcsolatban csinálod, akkor nem értették volna félre. Teljesen más egy random embernek, akivel néha találkozol...

Ettől függetlenül nem kell állandóan kis dolgokon is mártírkodni, mert kapcsolaton belül is hülyét kap a másik.

2019. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem párkapcsolatban, barátságban, családban teljesen normális és természetes dolog, ha valaki hozzám fordul, ha valami problémája van vagy rosszul érzi magát és beszélgetni szeretne. Természetesen csak akkor normális, ha az illető ugyanígy meghallgat engem, ha problémája van, szóval kölcsönös a dolog. Ha valaki csak panaszkodik, de a véleményemre nem kíváncsi, nem hallgat meg, semmi másról nem szól a kapcsolatunk, csak arról, hogy a siránkozását hallgatom, az már nyilván nem egészséges kapcsolat, de úgy általában mindenkinek van néha olyan időszak az életében, amikor nehézségeket él át és csak ki szeretné önteni valakinek a szívét. Az emberi kapcsolatok nem csak arról szólnak, hogy milyen pozitív dolgokat kapok a másiktól, hanem arról is, hogy kölcsönösen segítünk egymásnak átlendülni a nehézségeken. Nyilván a családtagját, barátját, párját senki (legalábbis normális ember) nem fogja pszichológushoz küldeni, ha mondjuk egyik nap hazajön a munkahelyéről és elpanaszolja, hogy milyen igazságtalan volt vele a főnök, miután egész nap ezen rágódott magában, hanem meghallgatja és vigasztalja, próbál rajta segíteni. Ha viszont minden egyes nap ez megy és ezen kívül sincs egy jó szava sem az illetőnek, hanem mindig minden sz@r és semmi nem jó, akkor teljesen jogos, ha elküldik a szerettei, mert nem tudnak rajta segíteni és nem szeretnék a saját kedvüket is elrontani azzal, hogy az ő folyamatos panaszkodását hallgatják.
2019. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!