Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők ti első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti első randi után ha nem tetszik a srác és nem akartok tőle komolyabbat leépítitek őt vagy megmondjátok hogy köszi de nem?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy sokan azt választják hogy eltűnnek netán nem is válaszolnak idővel miközben a randin jól érezték egymást.


Hogy van ez?


Korrekt eljárás a férfivel szemben aki mondjuk teszem azt beléd szeretett csak nem akarta első körben rád zúdítani?


Ne érezze magát az ember összetörve lenézve semmibe véve egy ilyen szituban?


2019. jan. 17. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Randiig el se jutunk, ha nem tetszik külsőre és nem felel meg néhány, számomra igen fontos elvárásnak.

Pl. kizáró tényező nálam: dohányzás, alkoholfogyasztás, nem családcentrikus, önző-egoista, hűtlenség, állat és természet gyűlölő, egészségtelen mozgásszegény életmód..stb.


Én mindig az őszinteség híve voltam. Képes vagyok a másik szemébe mondani, hogy mi a helyzet.

2019. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom,hogy köszönöm,de nem.Én sem rajongok azért,mikor annyira nem vesznek emberszámba,hogy egy akár visszautasítással se tiszteljenek meg.Szerintem ismeretlenül is tartozol a másiknak ennyivel.N36
2019. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira gáz volt az első randi, akkor megmondanám. Bár én egy randi után nem vetettem el soha senkit, adtam esélyt. Kivéve persze, ha tahó volt.
2019. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát úgy érzem én sajnos el lettem vetve.

Ezek szerint volt beleélnem magam.

2019. jan. 17. 21:48
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért az a te részedről is elég furcsa, ha első randi után rögtön “szerelmes” leszel valakibe.


Korrekt eljárás az, ha nem csak úgy eltűnök, hanem nyíltan megmondom, hogy mi a szitu és nem akarom tovább folytatni.


Ha első randi után úgy érzem, hogy nem tetszik a srác, akkor tapasztalatom szerint jobb nem húzni tovább!!! Volt rá példa, hogy többször is találkozgattam a sráccal, “barátilag” (és ezt őszintén közöltem is vele), mégis úgy tűnt, félreértés a vége és ezáltal csak beleélte magát abba, hogy van köztünk valami.

2019. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nézd régóta ismerem leveleztünk is neten néha.

Van aki azonnal szerelmes lesz valakibe első látásra. Én mikor először megláttam őt egy szép napon és a szemébe néztem éreztem azt a fajta különlegességet benne és ismerős érzést mintha úgymond mi egy összetartozó lélek pár lennénk akik ugyanolyanok és 1000 éve ismerjük egymást.


Aztán hosszú hosszú idő elteltével hazautaztam Angliából leszerveztünk egy randit amin istenien éreztük magunkat mélyen elbeszélgettünk őszintén gyakran egymás szemébe nézve flörtölve. Lehet külső szemmel furcsa ez hogy beleszerettem.


Nekem az a furcsa hogy lehet el kell engednem ezt az egészet mindenféle kommentár vagy magyarázat nélkül.


Úgy érzem magam mintha megsemmisültem volna egy világ dőlt bennem össze mi több nem tudom elhinni hogy ez így van és még mindig reménykedek mit sem törődve a büszkeségemmel végső soron..


Úgy érzem ő az igazi.

2019. jan. 17. 23:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azonnal a randi után a következő levélben, vagy valamivel később megmondom, hogy nem érzem úgy, hogy folytatás lehetne. Ez több dologtól is függ, hogy mikor és hogyan következik be. Volt, akit előbb vissza akartam hívni valamire, hogy kvittek legyünk, mert a találkozáskor fizette a fogyasztásomat (nem vártam el, csak hülyén alakult).
2019. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó és nálatok hogy alakult mindez?

A ti randitok nem vált be ezekszerint?

Te vagy a lány?

2019. jan. 17. 23:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a randi nem úgy alakult, pár dologról kiderült, hogy nem volt őszinte, én meg ezt nem szeretem, ha hülyének próbálnak nézni. Csak nem volt alkalmam a saját fogyasztásomat állni, mert az étterem egybe számlázott, és nem volt kedvük megbontani, és egyikünknél sem volt éppen kis címlet. Szóval mikor megtaláltam a módját, hogy egyenlítsek, egyben le is zártam vele a dolgot.
2019. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom hogy így alakult. Én eldöntöttem hogy mindenben őszinte leszek igaz a félig teli pohár narratívát próbálom inkább képviselni azaz az optimizmust ami amúgy jellemző is rám csak a szerelemben vagyok ilyen fura.

Kívánom neked hogy legyen egy sikeres randevúd és egy őszinte párod! :)

2019. jan. 18. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!