Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy pincér srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pincér srác, hogyan ismerjem meg? Hogy hívjam fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Voltunk a családommal egy étteremben, és nagyon megtetszett nekem az egyik pincér, és úgy érzem én is tetszettem neki, mert láttam, hogy nézett és utána is éreztem a tekintetét magamon.


Jövő hónapban fogunk menni ugyanabba az étterembe, remélem ott lesz és látjuk egymást. De hogyan adjak neki jeleket? Csak mert nem hinném, hogy lesz alkalmam beszélgetni ott vele..


Kérlek segítsetek, adjatok tippeket!



2018. jún. 18. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az vált be, ha hosszan néztem, játszottunk egymás tekintetével.

Aztán odajött.:D

De vendéglátóssal ne kezdj szerintem!

Nem szerencsés

2018. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NDSM ***** válasza:
100%
Szerintem járj arra hamarabb! Ha ott lesz kezdeményezz találkozót! Ha tényleg tetszel neki, akkor elmentek valahova és alakul valami! ha nem akkor pedig lezárod! Ez a jelelés sokszor nem működik, mert nem egyértelmű!
2018. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bocs de marha egyszerű, ráírod a telefonszámod vagy a neved a blokkra vagy valamire mikor fizetsz. ez elég egyértelmű
2018. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a vendéglátósokkal, hogy ilyen mosolygós lányok, mint mi, elég sok akad nekik nap, mint nap... tapasztalatból mondom, hogy nem a legjobb pultos/mixer/pincér sráccal kezdeni.
2018. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizetéskor mondd neki hogy nincs pénzed.Nem csak az ő figyelme fog rád irányulni hanem a tulajé is. :)
2018. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!