Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Lányok, milyen helyzetben örültök annak, ha egy pasi odamegy hozzátok?

Figyelt kérdés

Először is, arra lennék kíváncsi, hogy ha szimpatikus nektek egy pasi, akkor szívesen szemeztek vele, mosolyogtok rá? Vagy ez helyzetfûggő?


Másrészt pedig, ha mondjuk szemeztek és mosolyogtok, az már egyértelmű jelzés hogy menjen oda hozzátok a pasi? Vagy ez is helyzetfüggő?


Csak mert bizonyos fórumok és a témával foglalkozó “szakértők” azt mondják, hogy a szemezés, mosolygás igenis MINDEN esetben felhívás hogy közelítsenek a srácok a lányok felé.


Én ezt nehezen tudom elképzelni, legalábbis kevés ilyen szituációt látok magam előtt.


Köszönöm, 27/F


2019. jan. 18. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Helyzetfüggő,de aki mer az nyer.Sohasem fogod megtudni,hogy mit gondol a lány,aki szemez veled...
2019. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Én semmilyen helyzetben, utálom, ha vadidegenekkel kell szóba állnom élőben. Ez az én saram, belátom.


Amúgy.. nem értem, minek szemezne meg mosolyogna valaki egy pasira, ha nem akarja, hogy odamenjen hozzá. :D

2019. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Milyen helyzetben? Pl. kerék csere az autón, az út szélén, na olyankor kifejezetten örülök, ha odajön hozzám.
2019. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Például önbizalomnövelés céljából. :) Én mondjuk vannak olyan napok amikor szinte minden lányra próbálok mosolyogni, aki kevésbé tetszik arra is, mert ha van vissza reakció az jól esik és ennyi. De nem feltétlenül mennék oda mindenkihez.
2019. jan. 18. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Direkt nem mosolygok senkire és nem keresem idegenekkel a szemkontaktust, mert nem szeretnék ismerkedni. Így nyilván nem is örülnék semmilyen helyzetben, ha ismerkedési célból jönne oda hozzám valaki.
2019. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En csak olyan helyzetben ha en is szemznek az illetovel (mert akkor mar egyertelmu hogy kolcsonos a dolog) . Es helyen belul pedig olyan ahol nincsenek sokan korulottem pl egy padon ha ulok vagy egy kavezoban ha nem vagyok elfoglalt es latszikk hogy csak pihengetek. Pl egy teli buszon nem szeretnem ha odajonnenek hozzam mert zavarba hoz hogy masok elott valaki leszolit stb stb.


De ez csak az én tapasztalatom :)

2019. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit vesznek szemezésnek. Nem szoktam szemezni, csak észreveszem, hogy néz, és onnantól folyamat lesem, hogy bámul-e, hol száll le mondjuk buszról, nem követ-e.
2019. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam random emberekkel flörtölni, ha fényévente egyszer megteszem akkor örülök(nék) neki ha kezdeményez is és odajön. :)
2019. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!