Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik zavarna titeket jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik zavarna titeket jobban kedves férfiak?

Figyelt kérdés

Ha egy nő 10-20 percet késik a randiról vagy smink nélkül jelenik meg?

A nő egyébként minden nap sminkeli magát, mindig az alkalomhoz illően, ha nem tenné fel sminket, azt érezné, hogy nem tiszteli meg a másikat azzal, hogy igyekszik minél jobban kinézni. Viszont késni is tiszteletlenség, de eddig bárki szerint megérte várni rá.

Mit gondoltok?


2019. jan. 19. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Inkább kevesebb smink és több együtt töltött idő mellett szavaznék.
2019. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Menjél smink nélkül.

Én örülnék, hogy végre látom kivel vagyok együtt, nem csak a vakolat látszik.

2019. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
A késés a halálom. A saját anyukámat lebaxom, ha késik, miközben nem indokolt. 🙂
2019. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
A késés nagyobb tiszteletlenség, mint az, hogy nem vagy kisminkelve(ha csak sminkkel vagy szép, akkor ráadásul még be is csapod a partnered). Én a szolid smink híve voltam mindig is, kevés alapozó, púder, szemöldökceruza, szempillaspirál. Nem cirkuszi bohócnak kell kinézni.
2019. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

" ha nem tenné fel sminket, azt érezné, hogy nem tiszteli meg a másikat azzal, hogy igyekszik minél jobban kinézni."


Juj, anyukád ilyen egysejtű kislányt nevelt belőled? Sajnállak, nagyon. Irtózatosan kevés önbizalommal rendelkezel és rettentően buta vagy, ha azt hiszed, ha nem sminkeled ki magad, akkor tiszteletlen vagy a másikkal szemben.

A smink egy álca.


Bocsi, nőként ezt nem tudtam kihagyni.

2019. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyik sem zavar. Bár annak azért örülnék, ha tudnék a késés időtartamáról. Csak hogy ne menjek el. Viszont a magyarázkodás vagy a "beesés" már inkább zavar. Ha valakinek ilyen a habitusa, máshonnan is lazán késik órákat.. hát na. Legalább hamar kiderült, így tudom mire számíthatok. Viszek magammal olvasni valót.

A smink kutyát sem érdekel.

2019. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
10 percnél többet nem várok, kövi randin meg én fogok késni, ha egyáltalán odaérek :)
2019. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

Ha smink nélkül időre jössz az a 100%

Ha smink nélkül késve az 98%

Ha sminkkel, időre az 43%

Smink, késés kombó 34%

2019. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

A késés bosszantóbb. A lány aki tetszik gyönyörű smink nélkül is.

23/F

2019. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik sem zavarna, leszarom az ilyen apró-cseprő dolgokat, viszont én nem vagyok kedves. 😎
2019. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!