Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik zavarna titeket jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik zavarna titeket jobban kedves férfiak?

Figyelt kérdés

Ha egy nő 10-20 percet késik a randiról vagy smink nélkül jelenik meg?

A nő egyébként minden nap sminkeli magát, mindig az alkalomhoz illően, ha nem tenné fel sminket, azt érezné, hogy nem tiszteli meg a másikat azzal, hogy igyekszik minél jobban kinézni. Viszont késni is tiszteletlenség, de eddig bárki szerint megérte várni rá.

Mit gondoltok?


2019. jan. 19. 17:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A késés zavarna, főleg, ha nincs rá normális indok. A smink nem érdekel. Eleve nem tudnék komolyan venni olyan lányt, aki mindig sminkel.
2019. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

A késés.



A next door girl típus jön be, nem érdekelnek a vakolt csajok

2019. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes, amiket irtok, úgy tűnik, hogy a smink=vakolat nézet terjedt el.

Eszembe jutott egy eset, amikor egy srác megkért, hogy ha már alvás előtt lemondok a sminket, nézni szeretné a folyamatot, sose látott még ilyet. (Mármint sminklemosast,engem smink nélkül sokszor látott) Meglepődött, hogy mennyire nincs nagyon nagy változás, miután lemostam, ugyanolyan volt az arcom, csak smink nélkül. Meglepte, én pedig azt mondtam, hogy nem új arcot rajzoltam magamnak,hanem kiemeltem a saját arcom szépségét. Smink nélkül is jól nézek ki, mégis szeretem festeni magamat.

Számomra a smink olyan, mint egy kiegészítő, például egy szép nyaklánc vagy hajdísz, mindig az aktuális ruhához és hangulathoz illeszkedik, teljesen más benyomást kelt ugyanaz a ruha egy szemhejtus+vörös rúzs kombóval vagy egy natúr sminkkel.


Talán úgy tudom nektek a legjobb elmondani, hogy mit értek az alatt, hogy nem tisztelem meg a randi partnerem, ha nem sminkelek, hogyha csinálok egy hasonlatot.

Például ha mindig szép ruhában járok, elegánsan és a randira mégis egy szakadt melegítőben megyek el, akkor azzal az általános szint alatt jelenek meg a randin, ahol elvileg a legjobb oldalam kéne mutatni. Ezért gondoltam, hogy leírom a kérdést, köszönöm a válaszokat.

Nekem fontos a stílus és a jó megjelenés,ha ezért egy buta, sekélyes, vakolt bohóc vagyok, hát tessék.

2019. jan. 20. 00:44
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező: nincs ezzel semmi baj, ha te ilyen vagy.


Nekem viszont a legtöbb párom nem ilyen volt. Gyönyörű, ápolt nők voltak, de sminkelni csak alkalmakra sminkeltek, nem hétköznap, és ha nem fért bele, akkor nem késtek 20 percet azért, hogy még megtegyék.


Egyszerűen más volt a fontos az életükben, nekem meg valami miatt inkább az a stílus jön be.


De szerintem ezzel nincs baj, minden férfi más, ha neked az általános megjelenés ennyire fontos, akkor valószínűleg úgysem engem keresel, nem probléma, ha én “vakolatnak” tartom. Van bőven férfi, akinek ugyanúgy alap, mint neked.

2019. jan. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hehe pedig úgy tartja a mondás,hogy egy igazi nő mindig késik.:). Okaként a ffi elszántságának próbáját említették.

Ha nem vár 10 percet a nőre csak arra kell neki;).

Kicsit konzervatívabb vagyok,de nálam belefér némi késés,ha nem időre megyünk.

Smink kérdező,ha neked kell hogy önmagad legyél akkor legyen fent. Szolíd smink bájos. Viszont a szempilla közti rögök,repedező alapozó,erős kenődő rúzs egyszerű nőre vall.

2019. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én egyszer randira vastag garbó pulcsit vettem fel. Akkor nem volt divat, mint manapság. A srác megkérdezte, hogy te mindig így öltözöl. A válaszom az volt, hogy igen, mert tél van és fázom. Én az a típus vagyok, aki melegítőben itthon is csinosnak érzem magam.
2019. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Én egyszer randira vastag garbó pulcsit vettem fel. Akkor nem volt divat, mint manapság. A srác megkérdezte, hogy te mindig így öltözöl."


ízlések és ...


Egyszer randira hívtam online egy pici lányt (ilyen 15x centi magas volt), megjelent egy szó szerint golyó. Mire kihámozta magát a kabát, giga sál, giga pulcsi kombóból, kiderült, hogy max 45 kiló :)


Nekem tetszett

2019. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%
A késés nem zavar, el tudom magam foglalni. Sőt az sem baj, ha nem foglalom el magam, csak magamban vagyok egy napot 20 percig. Inkább sminkeljen.
2019. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!