Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kolléganőmet elhívtam kávézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolléganőmet elhívtam kávézni, ismerkedési szándékkal (ő is tudja), céges kávézóba. Tolakodás, ha én fizetek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt Interneten, társkereső oldalon. Tök jól elbeszélgettünk. Kiderült, hogy egy ugyanannál a nagy cégnél dolgozunk, de eltérő telephelyen (5000+ fős cég).

Elhívtam egy, a munkahelyünkhöz tartozó, közös céges kávézóba kávézni.

Tolakodás-e, ha én fizetek? Soha nem voltam még ilyen helyzetben.


A házi nyúlra nem lövünk, neten nem ismerkedünk trollok most nem érdekesek számomra. :)


2019. jan. 21. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

ha te hívtad el, akkor te is hívtad meg. még jó hogy te fizetsz.


ha meg nem akar emiatt leköteleződni/elköteleződni akkor jelzi határozottan, hogy nem, ő fizeti a sajátját.

2019. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
0%
Remélem nem komoly a kérdés hogy kifizess-e pár száz forintot egy ócska kávéért egy olyan nőnek akit meghívtál,mert szeretnél tőle többet!Tudod mit,szerinten inkább mondd le az egeszet,mindenkinek jobb lesz úgy!
2019. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Tolakodás? Miért lenne az?

Ha Te hívsz meg valakit akkor neked illik fizetni is.

Remélem nem úgy gondoltad, hogy meghívod aztán kifizetteted vele?

2019. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

"még jó hogy te fizetsz.

ha meg nem akar emiatt leköteleződni"


Egy kávé miatt? Vicces.

2019. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, van aki nem akar egyből alá-fölé rendeltséget és ilyen esetben is jobb szereti magának fizetni a kávéját nő létére.


mit nem értesz ezen?


A kérdező is valószínű így értette, és nem az 500Ft-ot sajnálja. Úristen...

2019. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az über rosszindulatú hozzászólásokat. :)


Nem azért tettem fel a kérdést, hogy megspóroljak 500 Forintot. Azért tettem fel, hogy olyan pénzügyi szektorban dolgozó embereknél, ahol nettó 500+ a kereset, és egy kávé jelentéktelen összeg, ott nem tolakodás-e, ha kifizeted valakinek a kávéját.


Természetesen ilyen kérdés fel sem merülne bennem a cég kerítésein kívül, más helyzetben.


További kellemes fröcsögést kívánok nektek! :)

2019. jan. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!