Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési időszakban mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési időszakban mennyire kell a pasit hagyni nyomulni? Mindig ő keressen, vagy én is írhatok neki néha?

Figyelt kérdés
Előző kapcsolatomban ahhoz voltam szokva, hogy mindig a barátom írt, hívott..de nem tudom, hogy ez amúgy normális-e, mármint van olyan pasi, akinek annak ellenére is fontos lehetek, hogy esetenként megvárja, hogy én keressem?

2018. máj. 20. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az a normális ha egyformán keresik egymást. Ha az egyik nem keresi, az olyan mintha nem érdekelné, nem lenne neki fontos. Ez kiválthat ugyan küzdést a másikból, de az is lehet hogy akkor inkább nem "kínlódik" vele, mondván minek fusson olyan vonat után ami nem veszi föl.

Én bátran keresem a pasit, ha ő is keres engem. De a kezdő lépést is megmerem tenni ha úgy alakulna.

N

2018. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem normális az ahol csak a férfi teper

Nőnek is ugyan úgy kene teperni, keresni, programot szervezni stb

Férfinak is kell érezni hogy igen nő kedveli .

Hosszútávon igen megterhelő az ahol csak az egyik fel teper a másik fel meg csak vár.

2018. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha a 2. randi után is csak én keresem a nőt, akkor felejtős a dolog.


Felőlem játszhatja “taktikából” a jégkirálynőt, de ha úgy érzem, hogy csak én teperek, csak nekem fontos, akkor nem erőlködöm tovább, nincs kedvem ahhoz a szerephez, hogy amíg unatkozik jó vagyok én is, de ha jön jobb, akkor lép


Egy csomó nő játssza ezt a nem keresős, elérhetetlen játszmát, aztán csodálkozik, hogy a férfi felszívódik.



Nekem felnőtt nő kell, aki tudja, hogy engem akar e vagy sem, nem pedig egy jatszmázós kislány (és sajna ez kortól független, van aki 20 évesen tudja kezelni, van aki 35 évesen is játssza, hogy őt csak a férfi keresse, nehogymár ő is kimutassa, hogy érdekli a férfi)

2018. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Az a baj, hogy a csalódások miatt teszik ezt, önvédelemből. Bár félelemben élni értelmetlen, szóval igazad van :D
2018. máj. 20. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyrészt egyenlőség van, tehát tessék a munkából is kivenni a részeteket. Másrészt meg ha az embert érdekli a másik, van kérdése/mondanivalója a másikkal kapcsolatban, akkor szerintem az a normális, ha ő is keresi az illetőt. Ha engem soha nem keres a másik (annak ellenére sem, hogy én keresem őt), akkor elkönyvelem, hogy nem érdeklem. Nem szeretem a taktikázást, és ha valaki tőlem elvárná, hogy mindig csak én keressem, akkor azt gondolnám, hogy elvárja, hogy kvázi udvari bolondként szórakoztassam őt, illetve hogy azt élvezi, ha valaki kiskutyaként lohol utána, és udvaroltat magának. Gondolom, te is úgy vagy ezzel, hogy ha valakinek fontos vagy, akkor keres, ha nem keres, akkor meg nem érdekled őt. Az viszont, hogy valaki egyoldalúan teper a másik után, már egészségtelen dolognak minősül a szememben.
2018. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

@4: csalódások minket férfiakat is érnek.


Talán több os, mint a nőket, hiszen 99%-ban mi férfiak kezdeményezünk, és kapjuk a “bocs nem”-et (de nézd meg hány olyan kérdés van itt, hogy jaj, hogyan szedje fel a pasit, mert remeg, úgy vágyik rá, de mi van, ha elutasítja. Persze a férfitól elvárás, hogy ne féljen az elutasítástól).


És mi a csalódások ellenére is újra próbálkozunk, nem játszmázunk. Hidd el, még egy férfi sem halt bele a csalódásba, egy nő sem fog, ha felhívja ő a férfit a randi után, hogy jól érezte magát, lenne ötlete, hogy hova menjenek legközelebb (még akkor sem fog belehalni, ha a férfi nemet mond a folytatásra 🙂)

2018. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Most látom, hogy valaki közben hasonlót irt mint én 75%-al, szóval a 3-as és a 6-os tartozik össze 🙂
2018. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
#4: A csalódás nem mentesít semmi alól, főleg nem a másik emberrel való normális bánásmód alóli kibújástól. Engem is bántott már meg nem egy nő, némelyik meg is alázott (pl. nem jött el a 2. randira, utol sem tudtam érni, aztán utólag közölte, hogy nem vagyok az esete, de ezt sem éppen finoman), de akkor most adjam fel? Nyilván senki sem akar megsérülni, viszont lehet okosan is ismerkedni, plusz szerintem alapvető emberi dolog, hogy ha érdekel a másik, akkor keresem őt. Most komolyan azt hiszi valaki, hogy ha a másik teper utána, akkor abból nem lehet a végén csalódás?
2018. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig én keresem a nőt, ő pedig csak hagyja, hogy nyomuljak és magától nem keresem, akkor nem érdeklem azt a nőt.


Fordítsd meg a saját kérdésed:


"van olyan pasi, akinek annak ellenére is fontos lehetek, hogy esetenként megvárja, hogy én keressem?"


Ha TE nem keresed soha ŐT, akkor miként érezze, hogy Ő fontos-e NEKED? Vagy hogy NEKED fontos-e hogy alakuljon bármi is?


Az ismerkedéshez és kapcsolathoz 2 ember kölcsönös érdeklődése kell.

2018. máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én is úgy gondolom, hogy fele-fele lenne normális, mégis azt tapasztalom, hogy ha egy pasinak tényleg kellek, arra rá se kell írnom soha, mert mindig ő ír, hív..ha nekem kell keresni, az már baj. Most ez a kérdés is egy olyan srác miatt foglalmazódott meg bennem, akiről ki is derült, hogy nem érdeklem komolyabban.
2018. máj. 22. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!