Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aranyos pasi vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos pasi vagy inkább kemény pasi?

Figyelt kérdés

Nehezebb kérdés! Ha csak közülük lehetne választanotok?


1. Aranyos, mosolygós és jóképű, magas, sportos pasi, magas intelligenciával és viszonylag jó humorral (azért nem egy Kőhalmi), de konfliktuskerülő: ha kötözködnek vele, nem veszi fel a lapot, elüti poénnal.

Egyedül az érzelmi manipulációt nem viseli jól, ilyenkor viszont kivetkőzik önmagából és beszólogat, nem egy papucsférj típus.

Tud főzni, de a csavarhúzó kiesik a kezéből, nem nagyon ért a ház körüli dolgokhoz. Ilyen hobbijai vannak: utazás, tánc, zene, filmek. A focinak a játékszabályait se ismeri, és erre büszke. Szokott bulizni, akár hajnalig is, de kultúráltan. Semmit sem visz túlzásba.


2. Átlagosnál valamivel előnytelenebb kinézetű (ezek közül némelyik jellemző rá: kopaszodó, alacsony, kicsit pocakos, gömbölyű fejű), de kemény, határozott, férfias. Szereti a focit, nem veti meg a sört, és nem jelent gondot neki, ha elromlik valami a házban. Nehéz természete miatt rúgták már ki a munkahelyéről. Képes szeretni a családját, de nem egy érzelgős típus. Könnyen túlzásokba esik.


Heteroszexuális lányok és homoszexuális fiúk válaszát is várom, csak írjátok meg légyszi kommentben, hogy melyikek vagytok.



2019. jan. 21. 13:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1
2019. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%

"jóképű, magas, sportos pasi"


Nem kérdés, hogy melyiket fogják választani.

2019. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
A magasat :(
2019. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
A 2. mégis miben kemény?
2019. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

A kettő férfi egy és ugyanaz.


Az első az 25-30 évesen, a másik az ugyanaz az ember csak 30 évvel később egy akkorra már borzalmasan idegölő feleség mellett.

2019. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

"A focinak a játékszabályait se ismeri, és erre büszke."


A 2-es semmiféleképpen nem kéne, az 1-esben meg ez a mondat nem tetszik. Nem szeretem, mikor valaki büszke arra, hogy nem csinál/tud/eszik/néz/hallgat valamit. A legtöbb ilyen ember borzasztó lenéző.

2019. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"jóképű, magas, sportos pasi"

"Nem kérdés, hogy melyiket fogják választani."


Ácsi! Persze, igazad van, ha látatlanban kell megfogalmazni, egy "jóképű, magas, sportos pasi" mindent visz, álompasi, igaz? :)


A valóság viszont az, hogy egy csomó jóképű, magas, sportos srácon átnéznek ám a lányok, csak fel sem tűnik nekik. Ha nem kerül fel valamiért a radarra, akkor észre sem veszik a srácot.

2019. jan. 21. 13:43
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
Az első, de nem amiatt mert jóképű magas és sportos... Nekem fontos, hogy egy pasinak jó humora legyen és számomra nem attól férfi valaki, hogy megszerelei a csapot. Ez amúgy is olyan dolog, hogy tanulható, én nő létemre szereltem már wc-t, megnéztem neten hogy kell, megcsináltam, működött. Nem esek ettől hasra. És azt a túldicsőített férfiasságot sem csípem, hogy egy pasi legyen zord meg álljon ki magáért. Nekem több intelligenciára vall az, hogy valaki nem keveredik fölösleges konfliktusokba minthogy rögtön megfejelje azt aki egy rossz szót szól hozzá.
2019. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
Az #1, és nem azért, mert magas. A #2-est a hátam közepére sem. Az #1-el közös az érdeklődési kör és fontos a magas intelligencia.
2019. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

Ha csak a fenti kettő közül lehet választani, akkor inkább a magány.


Miért?

Mert egyikük sem alkalmas párkapcsolatra.


1. Pasi:

- Konfliktuskerülő. Voltam ilyen emberrel kapcsolatban - nem véletlenül csak "voltam". Így nem lehet élni, hogy szőnyeg alá söpörjük a problémákat.

- "Nem ért" a ház körüli dolgokhoz. Mi az, hogy "nem ért"? Egy csavarhúzó vagy kalapács használatához olyan sok ész azért nem kell... ha ez se megy neki, akkor mire képes egyáltalán?

- Büszke arra, hogy valamit nem tud? Nem tudni valamit természetes dolog, de szerintem csak a prolik büszkék rá külön.


2. Pasi:

- Kopaszodó, pocakos, tehát igénytelen. (Bocs, a kopaszodás nálam az. Vagy keressen rá megoldást, vagy ha nincs, akkor legyen rendeseb kopasz. A felemás megoldás a szememben elég nevetséges.)

- Ha a természete miatt kirúgják, akkor bájos ember lehet.

- Nem érzelgős típus, ezt általában azokra mondják, akiknek valami érzelmi szorulása van, így szintén nem lehet egészséges párkapcsolatban lenni. Exem ilyen volt, akkor dobtam ki, mikor 2 év kapcsolat után nem mondta el, hogy elhunyt a nagymamája, csak puffogott, duzzogott, ingerlékeny volt és csendes másfél hónapig(!!!), mire összefutottam a tesójával, és tőle megtudtam, hogy mi történt. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem mondta el, kb ennyi magyarázatot adott, hogy "nem érzelgős", nem akart erről beszélni. Nevetséges.


Szóval közülük NEM választanék, inkább egyedül maradnék.


Heteró N

2019. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!