Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találtam a spárban egy hihetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a spárban egy hihetetlenül aranyos, kedves, gyönyörű nőt pénztáros?

Figyelt kérdés
Magázott mert gondolom nem engedik meg nekik hogy a vásárlókat tegezzék, hogyan tudnám elhívni randira hogy ne legyen neki belőle probléma? meg ne is riadjon el tőlem?

2019. jan. 26. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem tudsz elhívni egy nőt randevúra, akkor talán még nem kellene elhívni.

Ha nagyon szeretnénk valamit azt meg is tesszük, még ha erőt-bátorságot is kell hozzá gyűjteni.

2019. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
aki meg nem tud értelmes választ írni a kérdésemre az ne szóljon hozzá
2019. jan. 26. 14:34
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve egy kávéhoz. Nem olyan nehéz ez. Ha szimpatikus vagy neki, igent fog mondani, ha nem annyira, akkor úgyis mindegy, majd onnantól másik boltba mész vásárolni.
2019. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Tök bonyolult. Fizetéskor a kasszánál megmondod neki (nem kérdezed) , hogy szabadidejében szívesen meginnál vele valamit. Erre fog reagálni. Ha bejossz, megadja a számát, ha nem, akkor nem. Fontos, hogy figyeld ki, ha nincs senki épp nála és akkor szambázz oda.
2019. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát nekem is éppen ez a bajom hogy hosszú nála a sor :( szerintetek ha egyedül lett volna nem kérdezem meg?
2019. jan. 26. 14:40
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha tényleg ennyire béna vagy, hogy a neten kell megkérdezni, akkor te inkább sehogy ne hívd el!


ÉN, pár alkalommal mennék oda vásárolni. Majd egyik nap, zárás előtt mennék, és megkérdezném, hogy haza vihetem-e.

2019. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Mit jelent az, hogy megalázott?

Nálunk egyébként lazán tegeződünk az olyan pénztárosokkal akik korban kb egyeznek velünk.

2019. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Itt az van hogyha magabiztos vagy akkor 100 meteres sor nen kenne ajadaly higy elhivd randira, de beszari vagy igy marad higy honapikig csak fosni fogsz amijor a boltvan vagy es nen teszel semnit, de nyugi majd valami gyoker akinek tobb inbizalma van majd o elhivja igy gond megoldva , nezhetetsz masik csajt ajit majd szinten nem mert elhivni randira és ez igy megy tovabb meg egy nap arra ebredsz hogy 50 eves vagy és egyedul vagy egy béna lakasban ami ugy nez ki mint egy diszno ol.Amugy tudom melyij penztarosrol beszelsz és holnap elhivom randira, nezzuk meg ki lesz gyorsabb.sok sikert a tovabbi terveidhez.:)
2019. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok, a többiek értették a válaszomat kedves kérdező.

Ha még nem állok készen megmászni a Csomolungmát akkor nem toporgok a tövében sóhajtozva, hogy de jó lenne oda feljutni :D mert még alkalmatlan vagyok rá. Ha már lélekben (is) készenállok nekiindulok nem a szomszédomat kérdezgetem, hogy szerinte megúszom-e ép bőrrel.

2019. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2019. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!