Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mennyire számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire számít az párválasztásnál, hogy a srácnak egyáltalán nincsenek barátai?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nálam nem.Nekem sincs
2019. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Tökmind1, h vannak e barátai,vagy sem, a lényeg az, hogy ne akarjon folyton a nyakamon lógni, neki is legyenek saját elfoglaltságai, lehet az munka,hobbi vagy bármi, annak talán még több értelme is van, mintha folyton a haverjaival inná le magát a kocsmában.
2019. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen ezek megvannak. Kitoltom az egész napom. Vannak céljaim, tanulok, hobbim is van. Csak egyszerűen nincsenek barátaim, nem tudok elmenni bulizni se, "kocsmazni" se
2019. jan. 26. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Én introvertált vagyok, de azért pár barátra szükségem van. Nem zavarna, ha neked nincsenek, de furcsának találnám. Nem vagy így magányos?
2019. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem "tudsz" elmenni? Egyedül is lehet menni.


Nem tudsz vagy nem akarsz, barátoktól függetlenül?

2019. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Mivel nekem sincsenek címeres barátaim (max. kollégák, akikkel néha eljárok), engem nem zavarna.
2019. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk nincsenek?😀 Egyedül ki megy el? Elég gáz lenne
2019. jan. 26. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Részemről nem gond, de ha mellette van elfoglaltsága és nem lóg minden percben a nyakamon akkor teljesen rendben van.
2019. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Én nagyon furcsállnám. Az nem baj, ha nincs nagy baráti társasága, sőt az kifejezetten szimpatikus, ha nem áll le minden második emberrel, mint haverral pacsizni, de hogy 1 barátja se legyen... Felmerülne bennem a kérdés, hogy vajon miért nem viseli el senki, ill. hogy ő miért nem visel el senkit.
2019. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátnőim, de komolyan. Végeztünk az egyetemen jó pár éve, mindenki ment jobbra, balra én a városban maradtam. Face-en nem vok fent, így gyakorlatilag kiírom magam a társaságból. A munkahelyen sztorizok a kollégákkal vagy elmegyünk beülni vhová, de nem teszem közhirré, hogy nélkülük legfeljebb csak a palimmal tudok elmenni ide-oda. A palimnak van néhány barátja, így amíg együtt vagyunk, addig ők is barátok. Ha szakítanánk, akkor ők is eltűnnek az életemből.
2019. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!