Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavarja a lányok nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a lányok nagy részét, ha egy férfinek nincsenek nagy céljai?

Figyelt kérdés
Nekem sosem voltak ilyen nagy céljaim, álmaim meg ilyen baromságok. Amikor középsuliban megkérdezték, hogy ki a példaképem, azt mondtam, hogy "nincsen", amikor azt kérdezték, mi szeretnél lenni ha nagy leszel,csak annyit mondtam, h "nemtom". Amikor azt kérdik, mik az álmaim, nekem csak annyi, hogy egyszer családot alapítsak és mindig jól érezzem magam a bőrömben azt ennyi. Ezutóbbi eddig többnyire meg is valósult, szinte folyton jól érzem magam, mert nem erőltetek magamra semmi olyat, amit nem szeretek. Nem vagyok egy álmodozó típus, ha valamit akarok ,akkor azon nem merengek, hanem megvalósítom és kész, realista vagyok. Nincsenek nagy vágyaim, megvan mindenem, jólétben nőttem fel, egyetemet végeztem(bár nemtom, minek), vannak jó befektetéseim, van munkám, aminek köze nincs a diplomához, de szeretem, eljárok színházba,moziba,síelek, nyaralok,utazgatok(távoli kontinensekre is),stratégiai játékokkal játszom, filmeket, sorozatokat, politikai műsorokat nézek és röhögök a politikusokon, jókat eszem,élvezem az életet. Miért kéne bármilyen nagy célt kitűzni, ha így is remekül megvagyok? Én csak egy nyugodt, egyszerű, békés életre vágyom, boldog családi légkörben.
2018. ápr. 13. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarja őket. Csak az, ha egy ingyenélő alak vagy.
2018. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

És az egészség a palettádon hol szerepel?

Csak felvilágosítalak, mit ér a pénzed, ha nincs egészséged?!


Köszi, hogy a felső tízezerből jött kisficsúr megosztotta oltári nagy bánatát, most mehetsz és folytathatod tovább a filmnézést. Remélem könnyítettél magadon.


Egyébként mondták már? Az élet csak akkor szép igazán, ha vannak céljaid az életben, vágyaid, amik előre visznek téged, és azokat megvalósítod.


A békés harcos útja filmben mondták, hogy nem a végcél a lényeg, hanem az út, amit megteszel, amíg eléred a célodat, mert közben fejlődsz.

2018. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az égvilágon senkit sem zavar. Mindenki úgy éli az életét, ahogy neki megfelel. Téged meg az ne zavarjon, hogy a nőknél a fentebb leírt felfogásoddal számításba se jöhetsz.
2018. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az én életem így is szép, hogy nincsenek nagy céljaim.

Ha meg valamit akarok, akkor nem ábrándozok rajta, hanem megvalósítom azt csá. Nem értem, hogy miért nem jön be a lányoknak ez a mentalitás, hogy elégedett vagyok az életemmel. Komolyan jobb lenne, ha egy komplexusos megfelelési kényszeres erőlködő szerencsétlenség lennék, akikne semmi sem elég jó?!

2018. ápr. 13. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Én csak azt nem értem, hogy ha ennyire nagyra vagy magaddal, akkor miért nem olyan csajt választasz magadnak, aki neked megfelel? Miért vagy még mindig egyedül?


A magánéleted meg nem tartozik senkire. Most ide csak sírni jöttél?


Gondolom azért elégszel csak meg ennyivel, mert soha semmiért nem kellett küzdened, mert mindent a s..gged alá tettek jóformán.


Szóval, akkor mire is vársz? Miért vagy még mindig egyedül?


Párkapcsolat szempontjából te se vagy előrébb, mint bármelyik szingli ember.

2018. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sok lánnyal ismerkedtem már, voltak kapcsolataim ,amik ideig-óriáig tartottak, de a legtöbb lánynak az volt a baja velem, hogy én megelégszem ilyen apró örömökkel és nincsenek nagy céljaim.
2018. ápr. 13. 18:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Oké. És MOST mi a problémád?
2018. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát csak nem értem, miért olyan fontos ez a nőnek, hogy nagy célokat tűzzek ki magamnak(?). Ha egyszer én így is tök jól elvagyok és nincs szükségem semmire, csak egy barátnőre ,aki úgy fogad el engem, ahogy vagyok és nem akar semmit se rámkényszeríteni, nem várja el, hogy más legyek, mint amilyen vagyok.
2018. ápr. 13. 19:09
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hát csak nem értem, miért olyan fontos ez a nőnek, hogy nagy célokat tűzzek ki magamnak(?)"


Guglizz rá például arra, hogy "életcél fontossága", vagy ilyesmi. Ha még azután sem érted, akkor a felfogóképességed táján kellene elkezdeni söprögetni.

Egyébként meg senki sem köteles téged párkapcsolati szinten "elfogadni olyannak, amilyen vagy", ha ez nem esik egybe a személyes preferenciáival. Amennyiben nem sikerült olyat találni, akinek megfelelsz, így jártál. Ha pedig ezt a kérdést indirekt párkeresési hirdetésnek szántad, most szólok, hogy sikerült kimaxolni a saját szánalmasságod.

2018. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazából inkább lányok válaszára lennék kíváncsi.

Nem indirekt párkeresésnek szántam, csak véleményekre vagyok kíváncsi női szemszögből.

2018. ápr. 13. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!