Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem reagál semmit a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem reagál semmit a lány az üzenetre, akkor az azt jelenti hogy fel kell adni és soha többet ne keressem?

Figyelt kérdés

Vagy idővel megint próbálkozhatok pl névnapján felköszönteni?

Randi is volt nem rég és ismerjük egymást 1 éve.

Úgy tűnt minden jól alakul kettőnk között.


f27



2019. jan. 27. 15:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

Névnapján bármelyik lány ismerősömet felköszöntöm. Szóval az semmi,ha azért nem teszed meg mert besértődtél gyerekes.

Igazából nekem már bejött,hogy nem adtam fel de hát ezt is okosan kell tenni.

2019. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz.
2019. jan. 27. 15:43
 3/24 Clay Morrow ***** válasza:
69%
Többszöri nekifutás nem árt, max ugyanazt éred el.
2019. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
Számtalan oka lehet, amiért nem reagál. Nekem a volt barátnőm volt ilyen. Ismerkedés elején többször előfordult, h napokig el se olvasta az üzenetemet(pedig fent volt), mi mondjuk egyetemen is találkoztunk személyesen nap mint nap, akkor is volt, h napokig rám se nézett. Minden héten teljesen elbizonytalanított, de én türelmes voltam, nem sértődtem meg ha nem írt vissza, másnap ugyanúgy köszöntem neki, mintha mi sem történt volna. Később kiderült, h bipoláris, szélsőségesen hangulatfüggő, és ha olyan napja volt, akkor senkihez nem volt kedve. Máskor meg sokkal lelkesebb volt, mint bárki más és ő jött oda hozzám. Én elfogadtam minden hibájával együtt türelmes voltam, félév ismerkedés után jöttünk össze, 2,5 évig együtt voltunk, de a kapcsolatban is ugyanez a hullámvasút ment.
2019. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ebben valamilyen egyensúlyt kell találnom, és beleéreznem, hogy mi fér bele. Eddig minden rendben volt csak kicsit elszúrtam nagyon lelkes lettem és ez kiérződik,ehhez képest meg még nagyon az elején vagyunk. Plusz az ország másik végében lakok még, ez is nehezít. De igyekszem megvalósítani a költözésemet minél előbb. De lehet beletelik egy kis időbe.
2019. jan. 27. 15:49
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

Az a probléma, hogy bizonytalan vagy.


"Vagy idővel megint próbálkozhatok"


Mi az, hogy "próbálkozhatok"?Engedélyt kérsz?:)


"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld." /Yoda mester/


Azt csinálsz amit akarsz, ha írni akarsz neki akkor írsz, ha nincs kedved írni, akkor nem írsz.


És ez a bizonytalanság jól kivehető a viselkedésedből is.Ne függj rá, ne csüngj rajta.

2019. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Értem én de van egy olyan érzésem ha én nem írok rá akkor ennyi volt hogy milyen okból az egy más kérdés.

Lehet hogy nem érdeklem, az is lehet valamivel elszúrtam a vonzalmat, vagy nem voltam elég merész, nem volt érintés elég és barátzónába kerültem. És írásban akarok belőle kimászni amire ő nem reagált.

Igazad van hogy azt mondod hogy ne függjek rá meg legyek spontán meg laza de ha írok rácsöngök ha nem írok akkor feladtam..

2019. jan. 27. 16:08
 8/24 anonim ***** válasza:
A méltóság és az ön-becsülés nem feladás.
2019. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Értelek, de engem nem érdekel a büszkeség ebben az értelemben én szeretném visszaállítani a vonzalmat, a bizalmat, és tovább ismerkedni vele. De nyilván nem úgy hogy könyörgök, vagy bohócot csinálok magamból bár lehet néha ez az áldozat is belefér ha valaki tényleg akar valakit.
2019. jan. 27. 16:21
 10/24 anonim ***** válasza:

A büszkeségnek semmi köze a méltósághoz és az ön-becsüléshez.


Az önbecsülés az, mikor tisztelem és szeretem magam és csak olyan embereket engedek be az életembe akik ehhez mérten tisztelnek és szeretnek engem.


A méltóság az, mikor ennek a határain belül tudok mozogni és nem kezdek el csúszni a földön.


A büszkeség más.

2019. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!