Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a netes ismerkedés után élőben megundorodtatok a partnertől az első találkozásnál?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül kérdezem, tehát érdekel férfiak és nők válasza. Én egyébként nő vagyok. Arra vagyok kíváncsi, ti hogyan éltétek meg, és mennyi idő volt míg túlléptetek rajta? Nem éreztétek magatokat kínosan, és hogy esetleg rossz döntést hoztatok eleve azzal, hogy randiztatok vele? Vagy magatokat hibáztattátok, hogy valamit másképp kellett volna csinálni? Nem írom le mi történt egyelőre, mert általánosságban érdekel a dolog. Ami velem volt, azon már nem lehet változtatni.
2019. jan. 30. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

Az online ismerkedés új távlatokat nyitott az emberi önbecsapás tekintetében :D

Nagyon ritka, hogy azt kapja illetve nyújtja az ember amit online beleképzelt a másikba.

2019. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
35%

Velem volt nem is egy..

A fotó teljesen mást mutat..

De a megjelenését nézem meg a hölgynek első sorban én, ha az nem jön be hagyom a fenébe. Lehet okos, lehet szép, de megjelenés számomra az nagyon +pont.

Ha megfogott, akkor én is törekszem a továbbiakban.

2019. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Volt ilyen,,találkoztam a "hölgyek" ,annyira ápolatlan volt hogy elment a kedvem tőle,, 37F
2019. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Aki undorodik az embertásaitól, azzal van a gond, nem a másikkal. Ezt a stílust azoknál láttam többször, akik így lettek nevelve, ezt látták otthon. Nálunk empatikus környezet van és finom megjegyzések, ha valami nem jó.34N
2019. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

"Aki undorodik az embertásaitól, azzal van a gond, nem a másikkal."


Valóban? Mondjuk egy ilyen esetben is?:


[link]

2019. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%

Jaj 😁 en evekig beszelgettem egy sraccal, jofejnek tunt, el tudtunk dumalni, szeremcsere nem terveztunk egymassal .. vagy legalabbis en nem terveztem vele. Kb 4 ev utan talalkoztunk de mar 20meterrol leesett hogy ez egy nyomorek, de adtam egy eselyt a dolognak. Tenyleg nyomi volt, dadogott es ratyi kisgyerek volt na.. 😂

Baratnom szerencsere kimentett a helyzetbol de igy is eltelt kb masfel ora. Azota nem igazan ismerkedek neten.

2019. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%

Ja es kihagytam hogy hianyzott egy foga vagy le volt torve.. nem emlekszem


26N

2019. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Hát ő b.cott át, azt mondta, pár kg van a kép óta rajta. ( Inkább pár TÍZ kg volt. (még régen volt, nem készült és küldődött az emberről kép ugyanabban a pillanatban)


A parfümjétől is kivoltam.

Más is lepett meg élőben, pedig jól nézett ki, de nem volt mégse kémia, fura volt az egész.

Nem is szeretek már neten ismerkedni.

Alakuljon ki inkább élőben valami, akár olyannal, akihez nem vonzódom elsőre.


Akivel meg neten csak úgy beszélgetek évek óta, a mai technikával nem csak írogatnék, ha már haverok vagyunk, legalább hanghívás, ha kamera nem is, és ha már úgy kedvelem, akkor nem érhet meglepi, főleg, hogy már óvatosabb vagyok, nincsenek illuzióim

2019. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt ilyen, alaposan lecsekkolom előtte hogy ki is az illető, sőt, inkább pozitív élményt adott a találka.

40n

2019. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8. válaszoló vagyok, elfelejtetem odaírni, hogy nő.
2019. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!