Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért egyre elterjedtebb ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre elterjedtebb ez a nézet (interneten legalábbis)?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy azok a férfiak, akik a hagyományos udvarlási módszerekkel próbálnak ismerkedni, vagyis akik virágot, csokoládét vesznek, kinyitják a nő előtt az ajtót, moziba, átterembe hívják meg, kihúzzák a széket, satöbbi, azok mocskos manipulátoroknak vannak beállítva, míg azokról a csajozógépekről, akik szinte rögtön, akár trágár módon elmondják, hogy szexelni akarnak, azokról egyre inkább azt mondják, hogy ők legalább őszinték. Tibi atya egyik cikke is valamennyire erről szólt például.

2019. jan. 30. 19:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Már rég baj van veled, ha tibiatya kinyilatkozásait olvasgatod.
2019. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Ki olvas egyáltalán Tibi atyát?
2019. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Általában szórakozásból szoktam néha olvasgatni a cikkeit, viszont az a cikke ami erről szólt az elgondolkodtatott, hogy vajon miért gondolhatja ezt.
2019. jan. 30. 19:52
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk azért, mert aki tibiatyát olvas, az még nyeretlen kis tini picsulákkal randizik, akiknek nem szokták kinyitni a meki ajtót, és így is meg úgy is mindenki csak egyszer akarja őket megdugni, aztán dobja a fenébe.

Valamikor úgy 25 felett lesz érték, hogy egy férfi úriember, vagy legalább az alapvető udvariassággal tisztában van, és nem böfög hangosan egy étteremben.

2019. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
Ez elég nagy félreértés.Szerintem Tibi atya el van tájolva.Meg Te is,nem is kicsit.Ezeket magatoknak találjátok ki,hogy igazoljátok miért nem találtok barátnőtök,és hogy ez nem is a Te hibátok.
2019. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Tibi atya.
2019. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Válaszolna már valaki a kérdésre? Amúgy Tibi atya pont, hogy nem a férfiak pártját fogta abban a cikkjében, ő volt az, aki azt gondolta, amit leírtam a kérdés magyarázatában.
2019. jan. 30. 20:09
 8/38 anonim ***** válasza:
73%

Jó hogy feljött ez a Tibi atyás fb blog... Azokat az ismerősöket akik Tibi atya posztokat osztogattak, töröltem az ismerőseim közül rögtön. Sajnos a régi udvarlási szokás már nem menő. 30 éves vagyok, unokabátyáim 42-től 50-ig vannak korban és rendre mind 20 éves kora környékén már házasodott. Úgy udvaroltak hogy kinézték a lányt vagy akit ismertek látásból, innen-onnan. Először a lány anyját, apját megkérdezték lehet e udvarolni. Persze mind igent mondott és ekkor a fiúk már tudták hogy vége a legény életnek, védték-óvták a lányt, udvaroltak aztán 1 éven belül elvették. Még most is együtt vannak gond és baj nélkül. Szóval nem egyből szexet akartak.


Ma már az ilyen hol fordulhat elő? Kinevetnék a szülők is azt a srácot aki így megkérdezné hogy lehet e udvarolni. Sok szülő csak eljegyzés meg esküvő előtt látja leendő menyét/vejét. Már más a mentális, mint 20-30 éve.

2019. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom hány éves vagy, de gondolom fiatalabb (18?). Nem igazán értem mi a problémád, de a kérdésből az jön le hogy az a gond, hogy te is csak szexelni akarsz, csak próbálod ezt virággal és csokival leplezni. Ha nem így van, akkor nem a neked való lányoknál próbálkozol. Nyilván a miniszoknyás, agyonsminkelt ribik dekoratívak, könnyebben megtetszenek az ember fiának, de nem biztos hogy náluk kéne virággal próbálkoznod.
2019. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
47%

Hulyesegnek és feleslegesnek tartom ezeket egy pozitív szexizmus , megkülönböztetés. Nem szeretem ezeket soha nem értettem miért kellene ezeket megtegye a férfi csak azért mert nő vagyok és ez egy társadalom alaztal kialakított íratlan kötelező szabály . Nem szeretek ajándékot kapni , virágot pálne nem szeretem nem tudok vele mit kezdeni. Azért ne hozzon ajándékot mert én vagyok a nő és így illik . Ki tudom én is nyitni az ajtót nem kell helyettem azért ilyen gyenge nem vagyok. Engem ez idegsit mint jól esne

Széket se húzza ki az is megy , le tudok ülni magamtól is .

Randi fizetése : nem szeretem ha a férfi állja én szeretem fizetni a saját részem

Hulyesegnek tartom azt ,hogy csak azért mert nő vagyok a férfi állja a randit

Nem értem ez is miért alakult ki . Randit szerintem felesben kellene állni mivel ketten vannak ott nem csak a férfi. Nekem az nem pozitív gesztus hogy helyettem fizet amit én is ki tudnék fizetni . Olyan férfiakkal nem állok szoba akik olynak mint amit másodjára írtál . Azt szeretem ha egyenlően bánik velem nem csinálja ezeket a kötelező berogzult szarokat.

2019. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!