Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

van egy lány az iskolában és bejövök neki mert bevallotta.

az osztálytársaim szerint nem annyira szép lány és egy kicsit gagyi úgymond a viselkedése.

viszont én nem nézem annyira a külsőt nézem hanem a belső értékeket.

szerintetek összejöjjek vele vagy inkább csak legyünk barátok?

17/f



2019. febr. 5. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted ez mitől felnőtt párkapcsolat?
2019. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedveled? Jól megértitek egymást? Akkor igen.

Ilyesmiben csak a saját véleményed számítson, tapasztalatból mondom h ha az emberek véleményére adsz párkapcsolati téren akkor nem feltétlenül leszel boldog. Az én esetemben a család volt olyan mint nálad a barátok. Aztán kiverte a biztosítékot náluk akivel összejöttem, mert szerintük nagyon nem egy kategória vagyunk. Mert nem egyetemet végzett mint én, nem olyan háttérrel rendelkezik mint én, külsőre sem vagyunk egy kategória. És akkor én arra gondoltam h amúgy melyikőtök ismeri h milyen ember? Senki. Én viszont igen. Erről ennyit. Azóta vele vagyok és szeretjük egymást, én lettem a család fekete báránya.


Ha megismered és kiderül h tényleg gagyi a viselkedése azt is majd te magad el tudod dönteni, nem a haverjaid.

2019. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2019. febr. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!