Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El kellene hivnom randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene hivnom randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már kb 2 hete beszélünk, elég mély témákrol, pl végzettségekről, jövőröl, családtagjainról, szokásaibol, és még ilyenek. Neten ismertem meg, eddig soha nem is találkoztunk. Egész nap beszélgetünk, néha ő ir, néha ő. Most olyat jatszunk hogy egymástol kérdezünk, és az adott témát beszéljük ki. Csak nemtudom hogy mennyire érdeklem őt. Ő engem nagyon. El akarom őt hívni randizni, csak az a baj, hogy kb 30km van köztünk. Szóval kicsit nehézkes a találkozás. Mégse kérhetem meg hogy valami köztes helyen találkozzunk. Szerintetek már el kellett volna hívnom.?
2019. febr. 7. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már rég randiznotok kellett volna.

Párom és köztem régebben 200 km volt a táv. A két város között félúton találkoztunk.

30 km az semmi. Miért kéne köztes hely? Ennyire lusta d..g vagy, hogy nem te mész hozzá? 30perces út az semmi.

2019. febr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak akik ezt a távot lefutják.Nem én, de vannak.


Nyugodj meg, biztos, hogy érdekled, különben nem beszélgetne veled egész nap.


Légy férfi my son, ez csak 30 km.Jelentsd be neki, hogy meglátogatod, szeretnél találkozni vele, kérd meg, hogy mivel ő lesz otthon, ő ismeri a környéket és te mész ezért keressen egy megfelelő találkozóhelyet ahol szívesen kenne és ennyi.

2019. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 30km neked sok, nem érdemled meg hogy csajod legyen.

Busz, vonat nem jár felétek?

2019. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csabeszmester ***** válasza:
Megértem a kérdező kétségeit. Anno mikor még aktívabban ismerkedtem neten akkor nálam is előjött ez a távolságos probléma. Nem a szomszéd faluról volt szó ami futva 10 perc. 20 és 50km közötti távolságokról. A sztori amúgy ugyanaz,hol vicces-hol komolyabb témák,állítólag megvolt az összhang stb. Na akkor hajrá és randizzunk...okés rendben. Aztán jött a hol-mikor-hogyan kérdése. Felajánlottam hogy elmegyek én...erre hímezés-hámozás a válasz merthogy Őt ismerik a faluban-kisvárosban és hogy mit szólnak majd hogy idegenekkel sétál vagy ül be valami kávézóba vagy cukrászdába stb. Ez nálam kiverte a biztosítékot,mert olyan érzés volt mintha szégyelne velem mutatkozni noha még élőben nem is taliztunk. A későbbiekben már úgy álltam a dolgokhoz hogy találkozzunk félúton egy semleges településen (nehogy BAJ legyen abból hogy idegen jön a városba...mint valami régi westernfilmben hahaha) 1-2 kivételtől tekintve nem igazán mentek bele a dologba,de a saját településükön való randitól is ódzkodtak. Utána jött az hogy akkor jöjjön Ő mert Vele ellentétben ÉN nem szégyellek Vele mutatkozni a saját közegemben noha sokszor élőben a csajok sokkalta szégyelnivalóbbak voltak kinézetre/stílusra mint amit a neten mutattak. Beleuntam ebbe a dedós játékba így felhagytam az ismerkedéssel neten,élőben meg nulla a választék faluhelyen (leszámítva pár drogost meg szoftverproblémást)....na de a kérdésre válaszolva. Nyugodtan vesd fel neki a randit méghozzá az Ő városában/falujában,ha szimpatikus vagy neki akkor nem ellenkezik (úgymond fel mer téged vállalni ha esetleg összetalálkoztok a barátaival/munkatársaival) Ha csak vonakodik akkor hagyd....max egofényezésre meg unaloműzőnek használta a beszélgetéseiteket. Remélem tudtam kicsit segíteni neked.
2019. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!