Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyanban részetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyanban részetek, amikor egyik fél részéről az ismerkedési szándék már-már zaklatásba csapott át?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt, mivel kezdődött, mi lett a végkifejlett, hogy oldottátok meg az ügyet?

2019. febr. 8. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Zaklatásba?

Talán ha közölnés az illetővel, hogy bocs öreg de köztünk nem lesz semmi, ne strapáld magad akkor nem reménykedne.

Egy nem választ mindenki megérdemel.

Nem az, hogy válasz nélkül hagyom meg nem írok vissza neki és vegye észre hogy levegőnek nézem. Ez annyira rosszul esik egy férfinak hogy nem fogadja el és inkább alternatív valóságot légvárakat teremt.

2019. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

"Egy nem választ mindenki megérdemel."


Haha, csak a legtöbb nem képes felfogni.

2019. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer randiztam valakivel, aki a randit követően folyton követett. Kérdezte, hogy ráérek-e aznap, mondtam, hogy nem. Erre arra értem haza, hogy ott várt a házunk előtt, vagy például hétköznap hajnalban hívott fel, hogy a házunk előtt van, menjek ki. Pedig nem hívtam oda, szó sem volt erről. Ezt a napi szintű követést 1 randi után játszotta el, akkor elegem lett belőle és mondtam, hogy emiatt eldöntöttem nem akarok tőle semmit. Még ezután is 1 hónapig zaklatott, mire felfogta, hogy nem akarok tőle semmit.Persze azt nem sikerült megértenie, hogy a beteges viselkedése volt az oka.
2019. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos volt. Baromi kellemetlen, mert hát...nem akarja megsérteni a másikat az ember és sajnos máshogy meg sokszor nem érti.
2019. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mondtam többször is egyértelmű nemet, de évek után se sikerült felfognia.

Csak a sokszoros ignorálás segített.

2021. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az előjele ismerkedéskor hogy akivel ismerkedünk az ilyenné válik?
2021. jan. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek általában személyiségzavaros emberek, és sokféle előjele lehet, nincs biztos recept. Én baráti társaságban ismertem meg, tehát viszonylag biztonságos talaj lehetett volna. Összesen egyszer randiztunk, nekem az tűnt föl, hogy csak és kizárólag önmagáról beszél. Rólam semmit se kérdezett. Azt se tudja milyen vagyok. Az tetszett meg neki bennem szerintem, hogy jó hallgatóság vagyok, jól tükröztem az ömlengését. De ő észre se vette, hogy valójában nem is kíváncsi rám, csak arra amit rám vetít.

De az se jó, ha valakit vallatásszerűen kikérdeznek, míg a másik egy szót se mond magáról. Ilyenkor a személyiségzavaros fél információt gyűjt, hogy a másik gyenge pontjait felfedezze.

2021. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!