Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az alábbi dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbi dolog motivációja lehetett ismerkedési szándék vagy csak unatkozott?

Figyelt kérdés

Csütörtökönként vagy egy hely ahol össze szoktunk jönni.Itt vannak fiataloktól kezdve egészen idősekig.Emellett itt van egy lány(ismerjük egymást),aki a barátnőivel szokott ide járni ,én viszont leginkább egyedül.Múltkor azonban ,amikor megérkeztem ,ő oda jött hozzám beszélgetni és utalt rá,hogy azért mert még csak egyedül van itt.Majd miután megjöttek a barátnői elment. A történet után ,mikor ők is leültek és én is ,sokáig nézett,mikor pedig odanéztem gyorsan elfordult.


Szóval csak ennyi volt.A kérdésemet csak azért írtam ki,mert ilyen még nem történt velem. Emellett beképzelni se akarok semmit a dologba ..Tudom egy kicsit szánalmasnak tűnök ,hogy ennyitől már ezeken gondolkodom,de nyilván ha az emberrel először történik ilyen,akkor próbálja megragadni a dolog miértjét :).


Válaszotokat előre is köszönöm.



2018. szept. 30. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is sokszor el szoktam beszélni ismerősökkel amíg várok másokra, csak azért, hogy menjen az idő. Hozzateszem, azért ezt olyannal nem csinálom, akit nem bírok, legalább unszimpatikus nem vagy neki.:D


Ha tudod, hogy szingli beprobalkozhatsz finoman szerintem, de ez tényleg nem jelent semmit. Azért még mindig ritka, hogy egy lány kezdeményezzen.

2018. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. De legközelebb menj oda hozzá te!
2018. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1:Én is erre gondoltam,szóval köszönöm a megerősítést.Bepróbálkozni azért még nem szeretnék,illetve elég "érdekes" lenne ,ha ennyi miatt szeretnék vele közelebbről is megismerkedni.


2:Én is ezt tervezem. :)

2018. szept. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!