Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen matcheltem és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen matcheltem és ez most mit jelentsen?

Figyelt kérdés

matcheltem, írtam egy üzenetet, azt írta, hogy végre egy humoros férfi, ez igen


meg hogy nem gond a távolság (80km)

aztán pár üzenet után írta hogy mit szeret csinálni, szombaton is megy valahova...

meg beszéltünk a kutyájáról, kért képet az enyémről, nagyon tetszett neki stb.


én erre azt írtam, hogy engem az tesz boldoggá:

a kutyám a családom, meg szeretem íjászkodni, meg egy barátnőt is szeretnék

és megkérdeztem őt mi teszi boldoggá?


és erre totál törölt a matchek közül!!

ezt most miért?

nem értem, fogalmam sincs ez most hogy jöhetett.. ennyire rosszat mondtam??


2019. febr. 10. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ketsegbeesettnek tuntel nala, a szeretnel baratnot szoveg miatt.
2019. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

jah

szóval ilyet nem szabad mondani?


vagy mif@@szom?

2019. febr. 10. 13:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"és megkérdeztem őt mi teszi boldoggá?"


A faék egyszerű emberek kérdeznek ilyet, akik csak azért kérdeznek, hogy kérdezzenek valamit.

2019. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy?

Amúgy szerencsés átolvasni az üzit, mielőtt elküldöd, mert nálam pl kizáró ok az is, ha valaki nem tud normálisan leírni egy mondatot. ("meg szeretem íjászkodni"). Tudom, hogy ez most csak egy elírás volt, és nem számít, de sok kis elírás hamisan azt a képet keltheti a másikban, hogy írni sem tudsz, vagy igénytelen vagy átolvasni a szöveget küldés előtt.

Abba is bele lehet kötni, ha valaki kötekedni akar, hogy a boldogsághoz szükséges dolgok legvégére biggyesztettél egy meg egy "barátnőt" IS szeretnék. Talán szerencsésebb lenne úgy fogalmazni, hogy keresem a társam, addig is a kutyámmal, és az íjászattal töltöm ki a szabadidőmet.

De szerintem nem ez az igazi indok, hanem pl időközben talált egy szimpatikusabbat, vagy belefáradt az egészbe, vagy a barátnője trollkodott eddig helyette, stb. Millió oka lehet. De tök mindegy, nem?

2019. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezernyi oka lehet, neten nem érdemes fennakadni ilyesmin (meg máshol sem).
2019. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2: Már megértem, hogy miért tette. És jól tette.
2019. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

a szemét dög

nem baj,

lexarom

2019. febr. 10. 13:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7: Miért is szemét dög? Mert rájött, hogy nem szimpatizál veled? Tényleg rohadt nagy bűn.

Te viszont a gondolkozásod, viselkedésed miatt valóban egy értéktelen féreg vagy.

2019. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
2019. febr. 10. 14:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Tinderen sokan nem komoly kapcsolatot keresnek te meg barátnőt akarsz, lehet ő nem akart komolyat. Vagy ha igen akkor is az a legrosszabb ha kétségbeesetten akarsz barátnőt szerezni az elriasztja a potenciális jelölteket.
2019. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!