Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mégis mit jelentsen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mit jelentsen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe én szerelmes vagyok már egy ideje de mikor ezt először megtudta akkor visszautasított meg sokáig nem is beszéltünk! Aztán most újra felkeresett meg elkezdtünk beszélgetni most viszont furcsa és ez az amit nem tudok hova tenni! Multkor kérdezte hogy tetszik-e nekem valaki vagy van-e valakim meg hogy mi fog meg egy lányban illetve a családomról kérdezgetett!! Ez mire utal vagy most mért csinálja ezt?

2014. febr. 24. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert unatkozik!minden nőnek tetszik ha 'udvarolnak'.először rossz időpontba mondtad el neki,lehet,hogy volt vki más aki jobban tetszett neki ezért dobott.most se biztos,hogy érdekled csak szeretné ha megint foglalkoznál vele!
2014. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!