Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmondani egy lánynak, hogy tetszik és szeretném, hogy a barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. :) Ti hogyan adtátok a lány tudtára, hogy tetszik nektek? Pl. egy séta után hogyan tudom ezt elmondani neki? Csak egyszerűen meg kell mondani neki, hogy jól éreztem magam vele és szeretném neki elmondani, hogy én úgy érzem, hogy többet is érzek iránta? Pl. "Nagyon jól éreztem magam veled és szeretném ha tudnád, hogy én többet is érzek irántad, mint barátság. És szeretném tudni, hogy te érzel-e valamit irántam?". Vagy ezt így elmondani nagyon nagy hülyeség? xD

Légyszi adjatok tanácsokat, esetleg történeteket is írhattok, hogy ti hogyan oldottátok meg ezt. :D Köszi.


14/F (mindjárt 15^^)


2010. júl. 1. 14:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

ez olyan jó, amikor úgy teszed fel a kérdést hogy igazából leírtad benne a választ.

igen, amit leírtál az egy kib@szott jó szöveg nyugodtan mondhatod

2010. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
igyál meg előtte egy sört/felest, attól feloldódsz, megered a nyelved és krvalazán befűzöd a csajt!
2010. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
a fentebb leirt technika vizsgahelyzetekben is tokeletesen mukodik
2010. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
és átlagos csajozási helyzetekben is jól jöhet
2010. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Eddig még nem volt soha csajom, azért kérdeztem. :D Tehát egy ilyesmi szöveget nem találnak nyálasnak a csajok? :) És mi van akkor, ha kikosaraz és megmondja, hogy őnem érez irántam semmit? Akkor elég annyit mondani, hogy "Ok, legalább tisztáztuk ezt!"? :)
2010. júl. 1. 14:25
 6/25 anonim ***** válasza:
Ja, valami frappáns, de nem bántó szöveget találj ki, ha balul üt be a dolog. Nehogy elsírd magad! :D
2010. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ja, és kort/nemet írtok légyszi? :)

Pl. első válaszoló: te fiúként úgy véled, hogy ez jó és használható szöveg, vagy lányként mondod, hogy tetszene neked, ha így vallanák be, hogy tetszel a fiúnak? :P

2010. júl. 1. 14:31
 8/25 anonim ***** válasza:
Ne b@ssz már, hogy nem esik le, hogy az első válaszoló fiú! Úgy káromkodik, mint a ge.ci! :D
2010. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem akarom elsírni magam. xD De milyen frappáns szövegre gondoltál? :D

Ja, és gáz ilyenkor megkérdezni azt a bizonyos "De barátok még lehetünk?" kérdést? :P Mert bírom a lányt, és ha nem jön össze, azért barátkoznék még vele.

2010. júl. 1. 14:33
 10/25 A kérdező kommentje:

A lányok sem beszélnek mindig szépen azért. Sose lehet tudni! :P

De így hogy mondod, valószínűleg tényleg fiú!

2010. júl. 1. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!