Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki a randiig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki a randiig?

Figyelt kérdés

Szerdán megkérdeztem egy tök idegen lányt, hogy meginna-e velem egy kávét jövő kedden, amire igent mondott. Ezután felvettük egymást messengeren és beszéltünk pár szót ott is.

Én viszont nem nagyon használom a facebookom, nem is szeretek az interneten beszélgetni, sokkal inkább személyesen, de aztán ma eszembe jutott, hogy mi van, ha emiatt azt hiszi, hogy nem érdekel? Ha csak 2-3 napról lenne szó nem aggódnék, de így majdnem 1 hét.

Hétfő délután mindenképp írni akartam, hogy hol találkozzunk, de addig írjak neki bármit?


Mindketten 24 évesek vagyunk.


2019. febr. 15. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

En nem igenyelnem.

N

2019. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En magambol, nobol kiindulva irnek neki a helyedben. Nem kell hosszan beszelgetni, csak hogy lassa, hogy erdeklodsz. Pl. Szia, hogy telt a napod? Kellemes hetveget kivanok :-)

ennyi szerintem boven eleg. Ha talalkoztok, nyugodtan mond el, hogy te nem.igazan jarsz csevegni a facebookra. Nekem ez meg szimpi is lenne.

Sok sikert egyebkent :-)

2019. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem jólesne, ha írnál, mert érezném, hogy az érdeklődésed nem csak a randi meghívásig tartott. Ha nem jelentkeznél több napig, lehet lemondanám.
2019. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is írj neki pár sort.

Nem kell órákat csevegni, csak mutasd, hogy eszedbe jutott.

2019. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki. Úgy látszik hogy komolyan gondolod.
2019. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks, köszönöm mindenkinek, írtam neki.
2019. febr. 15. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!