Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/csajok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/csajok! Mit gondoltok az utcán való ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Linkelek egy videót is a mivoltjáról.

Szerintetek van alapja ennek az egésznek? Esetleg full hülyeség lenne?

https://www.youtube.com/watch?v=gyaqMiPUZrE



#csajozás #utca #utcán leszólítás #utcán csajozás
2019. febr. 19. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy férfiként beleszólok ebbe az egészbe (max törölteted, vagy figyelmen kívül hagyod a válaszom), de idekívánkozik néhány gondolat.


Az utcai ismerkedés nem mindennapos dolog. Ha tehát erre hivatkozol, akkor nem igazán a videókat kéne a nők elé tenni, hanem olyan pasikat, akik valóban jók ebben, mert úgy lesz hiteles a dolog, hogy ez egy létező jelenség.


Bár én nem tartom magam nőcsábásznak, viszont az utcai ismerkedéssel vannak pozitív tapasztalataim. Egy kis story:


Egyszer álltam a villamosmegállóban, és ott volt tőlem nem messze egy lány. Odamentem hozzá, megszólítottam. Szóba elegyedtünk, és mivel megértettük egymást leültünk a padra. Ott a beszélgetés közben kiderültek dolgok: pl. hogy egy suliba jártunk. :D Aztán felsétáltam vele pár megállót, elérhetőséget cseréltünk.


Ez csak egy példa, de ez is bizonyítja, hogy nem lehetetlen a dolog. Minden gyakorlás kérdése.

2019. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mindenképpen hasznos!
2019. febr. 19. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig pozitívan fogadom. Egy a gond: Még soha nem volt olyan, hogy megszólalás után ne derült volna ki, hogy az illető egy barom. :(

Lehet jól csinálni, és akkor van eredménye.

Jól: nem hátulról közelítve, és nem megkérdezve a "szia, tetszel" után, hogy "mikor volt utoljára kapcsid?", és megemlítve, hogy "ilyen régen szexeltél?/hogy bírod szex nélkül?".

Igen, eddig csak ilyenek voltak.

2019. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!