Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit éreztek/gondoltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek/gondoltok, ha egy ismeretlen köszön rátok?

Figyelt kérdés

Hölgyekhez, és urakhoz is szól a kérdés. Egyedülállókhoz, és foglalt szívűekhez is. Fiatalokhoz, és idősebbekhez. Sokdiplomásokhoz, és 8 általános osztályt végzettekehez úgyszint. :-) Csak majd kérném leírni ezek közül (a paraméterek közül) lehető legtöbbet a válasznál, amennyiben nem érzitek kellemetlennek.


Ha munkahelyen, egyetemen stb rátok köszön egy ELLENTÉTES NEMŰ, hasonló korú illető, akit nem ismertek, és látni is max 1-2 szer láttátok, nektek mi fordul meg a fejetekben?


Gondolkodtok azon, hogy talán tetszetek neki, vagy ez egyértelmű, vagy egyáltalán nem agyaltok ilyesmin?


Ha rátok köszön, és ti visszaköszöntök, akkor számítotok arra, hogy esetleg nem csak köszönni akart? Van, aki ezért inkább nem is köszön? (Tegyük fel, hogy ránézésre teljesen normálisnak, kultúráltnak, pszichésen is beszámíthatónak tűnik az illető) :D


Szorgalmasan pontozok, köszönök minden információt.



2018. nov. 29. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A reakciom h visszakoszonok, es letudom annyival, h o ismer, en meg mar megint elfelejtettem h ez ki a halal volt.

Nem vagyok dolgokat bekepzelos ember.

2018. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem gondolok semmit. Köszönök és kész. Azért mert köszön nekem ennyitől még nen fordul meg a fejembe hogy tetszek neki.
2018. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki rámköszön, akkor általában visszaköszönök, csak úgy reflexből, néha azt se figyelem meg, hogy ki volt. Ha számomra ismeretlen, akkor elintézem annyival, hogy valahonnan biztos ismer vagy összekevert valakivel. Velem is megtörtént.
2018. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Visszaköszönök és agyalok, hogy honnan ismer? Nem foglalkozok vele sokat. Ha akar valamit, gondolom odajonne egy idő után, nem csak köszöngetne. 🙂 30F, egyetemi diploma.
2018. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem érzek semmi különöset, ha rám köszönnek, én is napi szinten teszem ezt pl irodaház lifjte előtt vagy benne. Alap udvariasság.
2018. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Eddig még csak a 4-es válaszoló volt, aki a korát és a nemét legalább odaírta. Kérem a többieket, hogy -amennyiben lehet, legalább- ennyit még írjanak le.
2018. nov. 29. 20:53
 7/20 Zzzz90 ***** válasza:
47%

Szituációtól függ.

Munkahelyen nálunk alap, hogy köszönünk az ismeretleneknek is, ha szembe jönnek a folyosón. Hiába dolgozunk egy részlegen, ettől nem ismer mindenki mindenkit. Viszont mivel egy épületben dolgozunk, ez elég alap dolog.


Egyetemen is...sőt a legtöbb területen úgy illendő, hogy ha belépsz egy szobába/kisebb területre(pl lift), akkor köszönsz a bent levő embereknek.


Ezek a megfelelő neveltetés jelei csak, nem gondolja túl az ember.


Utcán sétálva ha random köszön valaki, akkor reflexből intek vagy köszönök neki, de legtöbbször fel se fogom, hogy ki volt az.


Hmm..ha bevásárlás közben köszön nekem valaki, akkor elsőre az ugrik be, hogy a segítségemet szeretné kérni.


Szórakozóhelyen pedig az oldott hangulatban levő emberek ok nélkül is köszöngettek.


Tehát így jobban belegondolva egy sima köszönésből nem gondolnék semmi extrára. Ahhoz több kell.


Férfi-Egyedülálló-28-Diplomás-Szoftverfejlesztő

2018. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm urak, ment a zöld kéz.
2018. nov. 29. 21:18
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha ellentétes nemű ismeretlenül rám köszönöm mosolyogva, akkor azt gondolom, hogy tetszem neki.
2018. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én megijedek ha idegen egy ember rám köszön. Főleg, ha ellenkező nemű az illető.

L

2018. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!